Pokračovat v balení či ne?

Od: Datum: 31.08.16 20:59 odpovědí: 3 změna: 18.02.17 19:53

Čau Mám tu menší trable :).Předevčírem sem se odhodlal a seznámil s jednou slečnou ve fitku pokecali jsme a potom jsem jel chytat ryby.Jelikož jsem tišší typ člověka tak mi někdy mluvení moc nejde ale když sem byl s ní tak mi to docela šlo. Nevím jestli sem neudělal chybu když sem se jí ptal zda-li má přítele prý ano ale jen krátce.Přišlo mi to jak kdyby lhala prostě moc tomu nevěřím nevím :)...Zítra dem společně do fitka tak doufám že s toho nevycuve.De mi o to zda se mám nějak snažit dále nebo jí nechat plavat.Poraďte drazí rádcové co a jak? :))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jinx®
Datum: 31.08.16 22:59
avatar

Čo neskúsiš to nebudeš vedieť.V každom prípade je dobré neurobiť zo seba vola.Ani netušíš aký je svet malý a ktovie možno o pár rokov sa stretnete alebo budete stretávať u úplne inej príležitosti.Ak inak nie,tak je vhodné mať veľa a dobrých kontaktov do života.Napísal som ti to tu tak zo široka..ale taká je pravda,v širších súvislostiach.Tú omáčku čo a jak ...to nechám na teba,mám zato že to zvládneš.Nepretvaruj sa a buď sám sebou.Pýtaj sa...kto sa pýta vedie rozhovor,tým pádom bude viac hovoriť ona.Skús zaujať-súvisí to s tým pýtaním sa.A nakoniec menej je niekedy viac.Tak mysli na rezervy.Čaf.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 01.09.16 02:07

Balení je tady hloupý výraz. Jaké vzdávání, jsi na začátku. Buď dál fajn sympatickej chlap. Ona tuší Tvůj zájem, tak by byla hloupost ještě víc tlačit na pilu.To by couvla. Důležité je, aby to bylo v pohodě a s úsměvem. Prostě milé setkání. Nechtěj od ní žádná vyjádření či rozhodnutí, nezná Tě. Pozná, že jsi rád, že ji vidíš. A to stačí. Snažením můžeš pokazit, naopak mírný nezájem budí zvědavost. Nech jí prostor. Ale určitě zaboduješ smyslem pro humor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.09.16 07:10
avatar

Já vůbec nechápu, o čem to tady uvažuješ, co probíráš. Slečnu jsi viděl jednou a už řešíš se širokou veřejností, já vlastně ani nechápu, co. Jaké balení, když ani netušíš, jaká je, jestli o tebe stojí. Vyrobil sis v halvě z prdu kuličku, vlastně ne kuličku, ale vzducholoď. Přestaň s tím! Ber věci jak přicházejí. Usměj se, poděkuj osudu. Na nějaká řešení máš spoustu času!

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.