Kondomy v kaufu

Od: Datum: 31.08.16 01:59 odpovědí: 9 změna: 31.08.16 14:35

Potřeboval bych poradit, kde v Kauflandu se nachází kondomy a jakou značku byste mi doporučili, nemám s tím zkušenost. A dělí se to i podle velikosti? je to v centimetrech? díky všem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.16 03:04
Když člověk čeká ve frontě u pokladny, všimne si ledaco. Třeba i krabičky s kondomy.
Nejen v Kauflandu, ale i v mnoha jiných obchodech. Mívali je i v lékárně.
Takže otevři oči a určitě najdeš.
.
Za mlada jsme si stěžovali, že prezervativy nejsou tenké.

Dnes jsou k dostání tenké, lubrikované, voňavé, s příchutí, se zvířátkem na konci. Drahé i lacinější. Ale i tak drahé...
Dnes ale mají jednu vadu:
Jsou velké a padají!
.
Zkušenost získáš opakováním... Kup si více druhů od různých výrobců a zkoušej použití. Napřed sám.
Jen pozor! Nekupuj černé. Černá zeštíhluje.
http://www.svetkondomov.sk/ka…ria/kondomy/klasicke-kondomy/
Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.08.16 14:35

hejkal-tak já právě černé nejradši.Dobrý vtip,že zeštíhlují*smich*ale byl více "rajcovní"přece jenom ta černá působí jako latex,jako nějaká sexuální pomůcka.Dokonce i na Streamu,v tom pořadu jak se co vyrábí jsem viděla,že černé jdou nejvíce na odbyt...ale osobně nevím kde,protože já je nemohla sehnat a už jsem je dlouho nevíděla.

Taky byly super ty sady,kde bylo v balení několik barev i s černou...a to jsem taky dlouho na regálech neviděla,taky pravda,že už se tolik nedívám.

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 31.08.16 08:38

v kaufu jsou drahé a bývají v oddělení drogerie - někde v okolí holení (pokud se už holíte, můžete lehce najít)...

Ale já doporučuji kupovat v LIDLu - ten je levný a 12 kusů je za nějakých 40,-? to za tu cenu v kaufu je cca 3 ks. Přitom ty z lidlu jsou výborné - doporučuji ty s peříčkem - ostatní se mi nelíbily.

doplněno 31.08.16 09:41:

tak za takovou cenu jsem tam nikdy nic neviděl... ale asi proto, že jsem se díval jen několikrát a zrovna nemuseli mít skladem... příště se mrknu :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.08.16 08:56
V kaufu maji tez ty levne 12ks za 30kacek. V oddeleni drogerie. Maji jich tam hodne. Staci jen vybirat.

Od: uzivatelkakondo
Datum: 31.08.16 14:07

Ano, 40-48Kč po 12ks, nejen Lidl, např i Penny,albert, alene vždy

Datum: 31.08.16 10:15

na slevomatu bývají různé akce, dají se tam koupit značkové kondomy např. Pepino či Durex i ve velkých baleních, kde vyjde kus na cca 5-10,-Kč.

doplněno 31.08.16 13:20:

+/- 2-4 roky?

Od: condom
Datum: 31.08.16 11:42

Jeden kus za 2,50 Kč. Pokud Číňani nedělají malé velikosti

http://www.aliexpress.com/ite…b-0dc7-4c61-a88a-4e5174b1910c

Od: kondom
Datum: 31.08.16 12:53

Děkuju všem za odpovědi, chtěl bych se ještě zeptat jaká býva průměrná doba spotřeby kondomu, jestli se mi vyplatí koupit větší množství, než abych zažil trapné pocity u pokladny znovu *smich*

Od: condom
Datum: 31.08.16 13:54

Vyprat se nedá

A pokladním je to jedno pokud ti není míň než 10

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.