Dvere ve vlacich

Od: Datum: 28.08.16 10:28 odpovědí: 7 změna: 28.08.16 13:21

ja jsem jel nedavno vlakem ( regiopanterem) a jaksi jsem to nechapal po zastaveni se rozsvitilo tlacitko a paní se ho ani nedotkla a dvere se otevrely ale kdyz jsem pak vystupoval ja a tlacitko se rozsvitilo tak jsem cekal na otevreni a nic tak jsem to po chvili zmackl a ty dvere se otevrely, jinak ve starych vagonech to s dverma umim tam je to jednoduchy*zed*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.16 10:30

tlačítko se mačká jen tam, kde je stanice na znamení, jinak se otevírají dveře ve všech stanicích

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.08.16 11:04
Kam na to chodíš? Panter kvůli klimatizaci neotvírá všechny dveře ve stanici. Jestli se dveře otevřely samy, tak je někdo vymáčkl z venku. Bez zmáčknutí čudlu se neotevřou.
doplněno 28.08.16 11:06: A i to zmáčknutí musí přijít až ve chvíli kdy vlak stojí. Mačkat ho před zastavením nemá smysl. Nepamatuje si to.

Datum: 28.08.16 10:56

Jooo.Když se dveře otevřou,je hej.Ale horší je,když jedeš večer domů se dvěma dětmi a ať děláš,co děláš,dveře se ani nehnou a jedeš až do příští stanice!?Pak je to průser.

JUABRAKA

Datum: 28.08.16 11:15

jj, tlačítko můžete zmačknout dost dlouho před zastavením a dveře se otevřou až po zastavení. Holt kybernetika je věda.

Paní stiskla tlačítko dříve, než jste si toho všiml.

doplněno 28.08.16 11:32:

Dveře rychlíků Rx takto fungují všechny a dělají to i dveře v nových řídících jednotkách pro osobní vlaky.

A moje reakce na reakce pode mnou : Já se s nikým se nebudu o ničem dohadovat, protože se nikým nehádám.

Datum: 28.08.16 11:17

@totak k tomu dodal, že to tak není, a že to nefunguje. Tak se pánové rozmyslete kdo má pravdu. Kdo o tom ví více.

Datum: 28.08.16 13:21
Jsem na dráze od roku 89. Tak bych měl o vlaku neco vědět. Můžu se samozřejmě plést, třeba někde do Panterů dávají nový soft s pamětí na stisknutí během jízdy ale u nás je funkční když se rozsvítí zelené podsvícení a to se rozsvítí až když souprava stojí. Rozhodně se ale nikde na panterech neotvírají zbytečně všechny dveře po zastavení automaticky bez stisknutí tlačítka.

Datum: 28.08.16 11:20

Pro totak & figurek: Není to náhodou tak, že tlačítko má smysl zmáčknout až ve chvíli, kdy se po zastavení vlaku rozsvítí? Jinak se přikláním k názoru, že to otevřel někdo zvenčí. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.