Bývalý přítel

Od: Datum: 26.08.16 17:47 odpovědí: 8 změna: 28.08.16 01:12

Dobrý den,před 7 měsíci jsme se s přítelem rozešli kvuli jeho něvěře,podváděl mě s koleginí se kterou pracuji v práci se kterou se od té doby nebavim celkem se z toho dostávám ale nejhorší je pro mě to že on tam za ní každý den jezdí a vyzvedává ji po práci mě to vubec nedělá dobře ale nevím jestli jim to mám říct.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.16 17:53
Co tím chcete dosáhnout, když jim to chcete říct?
Myslíte že kvůli Vám už ji vyzvedávat nebude?
Buď se přes to časem prenesete nebo změňte práci.
Co kdyby třeba na Vás někdo po práci čekal? Ať už nový přítel nebo někdo z recese. Možná by to nebylo po chuti zase Vašemu bývalému.
Proč se trápit sama když můžete potrápit jeho?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.16 17:55
avatar

Neříkat nic ani jednomu z nich! Smiřte se s tím, že máte kliku, že už jste mimo. Nežárlete, je to k ničemu (ačkoliv vaše pocity docela chápu). Buďte nad věcí a žijte si svůj život. Určitě na vás někdo čeká... a možná, že nakonec bude ona kolegyně závidět vám. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.16 18:01
avatar

Co si od toho slibujete?

Nemyslím, že by člověk, který na Vás nebral ohled, dokud jste byli spolu, své jednání nyní změnil...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 26.08.16 18:03
avatar

Zdravím. Obávám se, že zamilovaným hrdličkám to bude šumák, nepředpokládám, že by kvůli Vám kolegyně jezdila busem nebo chodila pěšky.

Nicméně říct - požádat můžete, třeba se umírní a budou se scházet za rohem, jestli to pro Vás bude lepší. Ale budete za zoufalku, s tím počítejte, a stejně budete vědět, že za tím rohem jsou.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 26.08.16 18:04
avatar

Dobrý den, pokud je chcete potěšit, tak jim to řekněte (bude to zajímavá diskuze). Doporučuji Vám nasadit si alespoň hranou "masku" zdvořilého nezájmu o celou jejich "provokaci". Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.16 18:59
avatar

Dobrý den. Když jim povíte, že vám to vadí, tak nejspíš docílíte toho, čeho oni docílit chtějí. Totiž že jste naštvaná. Zkuste se přes to přenést s grácií a naprostou nevšímavostí. Ta jejich zamilovanost taky nebude trvat věčně. Vydržte ještě dva roky a opuštěnou bude tentokrát ta krasotinka, co vám milého odloudila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.16 19:22
avatar

Takovej je prostě život

pokud se vám to nelíbí najděte si práci kde je nebude vídat *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.16 01:12
avatar

Neříkejte jim nic. Je to pouze jejich věc kde se setkávají a Vy se s tím musíte vyrovnat. Oni nemají důvod se Vám vyhýbat. I když Vás to ještě bolí, když je vidíte spolu, nedávejte jim to najevo. Vy jste se s ním rozešla, tak toto v sobě uzavřete. Oni ať si dělají co chtějí. Ani jeden z nich nestojí za to, abyste se trápila a ještě je žádala, aby na Vás brali ohled. Když ho nebrali, dokud jste byla jeho partnerkou Vy, nyní ho nebudou brát na Vás též a zbytečně byste se před nimi ponižovala.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.