Potřebuji rozvinout konverzaci s holkou

Od: Datum: 26.08.16 14:32 odpovědí: 4 změna: 26.08.16 18:04
Zdravím všechny. Mám velký problém. Na dovolené v Chorvatsku, ze které jsem se vrátil dneska brzy ráno, jsem potkal holku. Krásná, usměvavá. Prodávala tam zmrzlinu a proto nebyl žádný problém navázat vztah. Dával jsem větší dýško,což ona nechtěla za tu zmrzku nic. Docela jsme si padli do oka koukali jsme na sebe a usmívali se jako magoři. Večer jsem získal její telefonní číslo. Napsal jsem jí, že mě hrozně mrzí, že musím zrovna v tuto chvíli odjet. Nic neodepsala. A vím, že o mě má zájem (posílala svou kamarádku, aby zjistila kdy odjíždíme, kolik mi je a jakej styl hudby poslouchám). Prosím poraďte co mám napsat.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.16 15:34

Já nevím jestli jsem to dobře pochopil ale pokud ano tak je Chorvatsku ještě ne? Takže pokud nemá kredit nebo se bojí že SMS bude drahá tak asi neodepíše, zkus jí napsat třeba za týden nebo jestli víš kdy se vrátí?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.08.16 18:03
Právě, že je to to chorvatka.
Datum: 26.08.16 16:41

nic nepiš. Potřebuješ rozvinout konverzaci, číslo máš, tak jí zavolej, ne?

To ti máme radit, co povídat?

No tak třeba : Ahoj, pamatuješ si na mě jěště? Ta zmrzka byla fajn. Rád bych tě někdy viděl atd...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.08.16 18:04
Hele díky. Já patřím mezi ty typy, co mluví, až když maji nějakou sklenku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.