Zloutenka v Brne

Od: Datum: 25.08.16 18:26 odpovědí: 2 změna: 26.08.16 18:13
Dobry den prosim nikde jsem nenasla jak dlouho muze prezit vir zloutenky na predmetech treba penezich? Dnes jsem se zamyslela platil predemnou bezdomovec na nadrazi pecivo...
Brnaci jste ockovani? Je lepsi i rovnou vakcina se zlout.B? Casto jezdim busem salinami a furt se myju pak i otiram klice mobil nebo na co chytnu po ceste nez si ruve umyju a uz me to nebavi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.16 18:45

Ne, naočkovaná nejsem a ani nikdo z rodiny. Cejlu se vyhýbám, kdybych se měla nechat očkovat na všechny možné nemoci, tak z ordinace nevylezu. Neteř měla letět na Sri lanku, když ji řekli naco se musí nechat očkovat a možná rizika (reakce) po očkování, raděj se cesty vzdala.

Ohodnoceno: 0x

Od: ha®
Datum: 26.08.16 18:13

Nevím jestli jsem očkovaný a neřeším to. Snažím se nechytat veřejných klik/držadel/sedadel apod. Dávám si pozor, kterou rukou platím/držím mobil/klíče a jím tou druhou rukou. Někdy na to zapomenu.

Faktem je, že kdo byl v dětství "prase", nemyl si ruce, jedl ze země, a podobně, vytvořilo si jeho tělo množství obranných látek a jeho imunitní systém je natolik zdokonalený, že je více netečný k chorobám.

Z toho vyplývá poučení -

Chcete-li míti děti (z)dravé, nechte je hrát si špinavé.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.