Prekérní situace

Od: Datum: 24.08.16 01:33 odpovědí: 22 změna: 04.09.16 12:06

manželka si ráda nachází muže se kterýma se líbá a následně dopisuje, možná něco více.

Já se mezitím starám o děti a chodím do práce.

O všem jsem se dozvěděl, ale nechce se rozvést protože stavíme dům a máme2 děti.Párkrát se to tolik vyhrotilo, že jsem odešel, ale ona vždy slíbila, že se změní, akorát si chce užít i nějaké té volnosti.

Já vždy uvěřil, ale nakonec z toho byl sraz s jejím přítelem a to i s přespánm( během chvilky jich vystřídala několik ).

Několikrát mě řekla, že mě nemiliuje a nedokáže se předělat, ale já stle strašně miluju a nechci ublížit dětem.

Několikrát mi nabídla volný vztach ( bez intimního vztahu s ní ) hlavně kvůli dětem.

Co podle vás mám dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.16 02:37
avatar
Nema to smysl. Ta se nezmeni.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 05:48
avatar

Neznáme Vás ani Vaši paní. Měla by si ale uvědomit, že je vdaná a má děti. To jsou velké závazky. Nemůže se proto chovat jako 20 letá, svobodná, bezdětná.

Volnosti si mohla užívat za svobodna. Teď už to prostě nejde. Nechápu, proč se tedy taková létavice vdávala, když nechce slevit ze svých avantýr.

A že Vám slibuje, že se polepší? Tomu nevěřte. Když se dokáže scházet s jinými, přespat u nich? Nemyslete si, že tam v noci hráli Člověče nezlob se.

Myslím, že to lepší nebude, stejně se asi rozejdete. Paní lítá po frajerech, Vy se staráte o děti. Někde se stala chyba. Asi jste jí měl ukázat důsledně, kde je její místo. Teď už je pozdě, dělá si, co sama chce. A trpí tím celá rodina.

Být Vámi, podobnou partnerku bych nechtěla. Líbat její ústa olíbaná jinými, sahat na její tělo osahané jinými...Je to, jako byste jedl jen samé zbytky, které Vám nechal někdo cizí.

Nemá to cenu, postavte paní před hotovou věc. Jistě ještě v životě budete šťastný a nebudete se muset spokojit s drobečky přízně své povedené paní. *bzum* Jaga.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 24.08.16 06:03

Na úvod chci říct, že je mi opravdu líto vaší situace. Vyrazte s ní dveře, zametá s váma. Ta se nezmění, jen proto, že vy chcete. Vzal jste si nedospělé tele, které nebere ohledy absolutně na nikoho. Ubližuje vám a je jí to jedno. Chápu, že se jí nechcete vzdát, ale lidi, kteří nám vědomě ubližují, by v našich životech neměli být. Když se jí nechcete vzdát, tak jí dejte na výběr. Postavte ji ale před hotovou věc, buď a nebo. Samozřejmě bude slibovat a hned to udělá znovu. Čím dřív se jí zbavíte, tím líp.

Upřímně se divím, že jste ji i s píchačem nesrazil ze schodů hned poprvé. Pokud jsem to dobře pochopil, tak u vás spal, a to mi hlava fakt nebere.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 06:30
Mate doma lehkou děvu. Doporucuji se toho co nejdříve zbavit
Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 25.08.16 00:50
avatar
Presne tak...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 06:57
avatar

A to jste ještě po takovém pracovním vyčerpání v půl druhé ráno vzhůru? To se vaše paní nediví že místo toho, abyste s ní byl v posteli, sedíte u počítače? Nebo že by zrovna byla na záletech?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.08.16 07:10
avatar

Hodnej ťunťa, kterej si nechá všechno líbit. Podpantoflák.

Tím ženu nezměníte, ji lákají jiné typy mužů, vy budete jenom na tu práci a nošení peněz do domácnosti.

Nepsal jste se sem již jednou? Nebo se tyto případy vyskytují v naší společnosti v míře více než časté. Jinak, nic ve zlém, ono to bylo i dříve, jenom se s tím lidé nesvěřovali na síti.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.08.16 07:19
avatar
Raději být dočasně sám, než si někoho nového najdu, než se po zbytek života trápit s neberou ženou, kterou to stejně neomrzi. KdyŽ už má tu odvahu vám říct ze potřebuje volnost, tak ji tu volnost dejte. Na děti to nesvadejte. Zvyknou si. Bude to lepší pro všechny. Jste až moc zaslepeny láskou, neopetovanou. Škoda. Přemýšlej chlape hlavou.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 07:29
avatar

Aha, dnes je středa. Hádej, kolik dní je do začátku školního roku! Do které třídy po prázdninách nastupuješ? *hej*

Ohodnoceno: 4x
 
Od: zoy®
Datum: 24.08.16 08:40
avatar

Vztah nemá cenu, jen se trápíte a přemýšlíte, proč je Vaše žena taková, jaká je. Být s ní jen kvůli dětem je napsrostá blbost. I děti cítí, že něco není v pořádku a trápí se tím. Nemluvě o Vás. Žijete jen jednou a i Vy máte právo na štěstí. Víte kolik ženských, které nemůžou mít vlastní děti, by bylo rádo mít vztah právě s Vámi? Ale to je Vaše rozhodnutí.

Píšete, že ji pořád milujete. A to bude ta potíž. Musíte si uvědomit, co ona investuje do vztahu, moc toho nebude, že. Měl by jste se to vše uvědomit a jít dál. Budete určitě šťastnější.

Život musíte prožít a ne přežít.

Hodně síly a hlavně odhodlání vyřešit svůj život

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 09:05

manželku proplesknout a držet na řetězu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 09:23
avatar

Musela jsem první větu číst dvakrát,jestli je to pravda

To opravdu chcete zbytek života žít s takovou ženou?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 09:29

Není manželka blíženec ve znamení? Bývají takoví. Každopádně myslíte si, že když s ní zůstanete, že budete šťastný? Bude to stupňovat, pak už bude vědět, že ani v tom nejhorším neodejdete, stanete se její jistotou, postavíte jí dům, postaráte se o děti. Ona si někde mezitím bude užívat, přijde domů, vy jí pověsíte kabát a ona bude spokojená. Takhle to přece nechcete. Neponižujte se a nedělejte ze sebe submisivního jedince. Jste MUŽ, práskněte do stolu, seberte svoji hrdost a vyřešte to jednou pro vždy, děti vídat budete a jistě to jednou pochopí. Člověk musí myslet především na své štěstí a ne být celý život něčí fickou, otrokem a blbcem!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 10:05
avatar

*hej*Opravdu si maslíte, že tohle by napsal dospělý ženatý chlap? Napsal by to tímhle stylem? Takhle stručně a naprosto neuvěřitené věty, které mají vystihovat šílenou tragedii? To, co popisuje bezesporu tragedie je! *hej*Někdo si dělá velikou srandu! A baví se na náš účet!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.08.16 11:08

A kde že bydlíte? Zkusil bych jí domluvit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: aha
Datum: 24.08.16 17:12

Včera jsem se musel trošku ožrat, proto je můj styl psaní jaký je - proty co si myslí, že jsem nějaké mládě.

S ženou jsem 7 let ženatý a 7 let před tím jsme spolu chodily.

Jinak jsme se domluvily na volným vztahu. Jak to mám udělat s penězma-platit vše na půl a výplaty rozdělené? Jaký jsou pravidla volného vztahu?

Datum: 24.08.16 17:20
avatar

Když tohle čtu, tak se jako mnoholetá učitelka ze školky, která děti miluje a rozumí jim, osypu a zajektají mi zuby. *sok* Jééžiši, co všecko jsem od dětí musela vyslechnout! Chudáci, chudáci, chudáci!

Žádný volný vztah niky nefungoval. A v klidu už vůbec ne! A v tom šílenství, kdy rodiče podvádějí, souloží s kde kým, hádají se, ožírají se? V tom se potácejí děti. Ty děti, o kterých říkám, že nemusíš ani tak vychovávat, jak jít příkladem. *zed* *plac*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.08.16 17:48
avatar

Pravidla budou taková, jaká si domluvíte - a jaká nakonec budete dodržovat. Manuál asi nikde nenajdete, co člověk, to originál.

Ohodnoceno: 2x
 

 

Datum: 24.08.16 19:24
avatar

Jak trochu ožrat?

Až bude větší problém, tak se vožeru více?

Pokud se máte kvalitně starat o domácnost a děti, tak nekoukejte do flašky! Takhle by to tedy nešlo.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.08.16 19:10
avatar

Pokud byste manželku tak strašně miloval, nikdy byste na takový vztah nepřistoupil. Pokud Vám to není proti mysli, pak jste oba dva stejní a nemělo by vám dělat tudíž problémy domluvit se i na tom, jak budete fungovat. Je to jen na vás. Co si uděláte, to budete mít. Ale opravdu si myslíte, že to bude takto nejlepší i pro vaše děti?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.16 23:00
avatar

Když neodejte Vý, při první příležitosti, až ji někdo bude chtít víc, než do postele, zdrhne Vám a ani se neotočí. Pokud se takhle fláká po nocích, třeba byste mohl dostat děti Vy?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.09.16 12:06
avatar

Omlouvám se za upřímnost, ale jste chlap, nebo hňup paroháč?

Doma máte obyčejnou děvku, co se válí jinde, a čekáte, až se z ní stane matka Tereza. Seberte se, chlape.

A děti nejsou pitomé, ony velice dobře poznají, že to doma není v pořádku. Zůstávat kvůli dětem je největší hovadina.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.