Změna sazebníku u banky

Od: Datum: 21.08.16 12:37 odpovědí: 1 změna: 21.08.16 13:37

Dobrý den,

poprosím vás o vysvětlení následujících změn v sazebníku... jak to mám pochopit

11.2 Poplatek za vedení karty

a) Vedení hlavní karty (měsíčně) - 29 Kč v případě, že celkový bezhotovostní objem zaúčtovaných plateb danou debetní kartou vydanou k mKontu (do objemu se počítají všechny hlavní debetní karty vydané na jméno majitele účtu) v daném měsíci bude nižší než 1 500 Kč nebo držitel debetní karty není vlastník úvěrového produktu u mBank (půjčka, hypotéka, kreditní karta nebo povolené přečerpání)

-Tohle ještě chápu... utratit měsíčně min 1500,- Kč s tím problém nemám.

b) Vedení hlavní karty (měsíčně) - 99 Kč v případě, že bezhotovostní objem zaúčtovaných plateb všemi typy hlavních debetních a hlavních kreditních karet vyjma eMax vydaných na jméno majitele účtu v daném měsíci bude nižší než 10 000 Kč

-spíš jde o tohle. Musím utratit min 10 000,- Kč? nebo to lze pochopit jako aktivní využívání účtu pro příchozí platby atd.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.16 13:37

Teď koukám na změnu sazebníku, těch 99 Kč se týká ale zlatých karet. ;)

Další změna je, kopíruji :

Také máte důležitější věci k zapamatování? I my. Proto jsme výběry hlavní kartou k účtu sjednotili a od 1. 9. 2016 můžete vybrat zdarma z jakéhokoliv bankomatu na celém světě tak často, jak budete potřebovat! :) Ano, správně tušíte nějakou malou podmínku. Všechny výběry zdarma budete mít ve chvíli, kdy vyberete částku vyšší než...? Přesně tak! Částku vyšší než 1 500 Kč :)Jinak vše zůstává při starém.

Myslím, že držitelům zlatých karet určitě nedělá problém utratit/zaplatit zlatou kartou měsíčně 10 tisíc :-D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.