Postih v práci za rychlou jízdu

Od: Datum: 20.08.16 12:49 odpovědí: 4 změna: 20.08.16 14:47

Ve služeb. vozidlech máme připojeno sledování GPS carnet.Podle el.knihy jízd jsem překročil rychlost,vedoucí mi hrozí finančním postihem,jak se bránit.Děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.16 12:59
avatar
Také jsem na Carnetu.V případě ze se provedete dopravní přestupek tak úřad kontaktuje majitele firmu nebo leasingovou společnost a ta vás abyste pokutu uhradil.Toť vše.Tak se to dělá u nás.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.16 13:12
avatar

Uvědomit si, proč se to stalo, vedoucímu to vysvětlit a přijít s opatřeními, které učiníte aby se to neopakovalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.16 13:19

Finanční postih za co? Ve všech firmách, kde jsem byl platilo: Čím rychleji jezdíš, tím víc stihneš udělat práce. Čím víc práce uděláš, tím lépe pro firmu. když tě chytnou, zacvakáš to z vlastního. Tedy škoda firmě nehrozí... nynější zaměstnavatel to vylepšil. Pokud přijde pokuta na firmu, zacvaká to z firemního, hříšníka neoznámí a peníze od něj vybere cash. A zase má na všimné...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.16 14:47
avatar

Na tom je těžko co radit. Auta jsou firmy, firma platí jejich provoz, takže firma má právo takové věci řešit. Zejména proto, že auto má při vyšší rychlosti vyšší spotřebu - zejména u dodávek je ten rozdíl dost citelný. Pro firmu je to i docela slušný filtr na řidiče-prasata. U nás ve firmě taky jezdíme na GPS, mě osobně nikdy nikdo nic nevytýkal, ovšem je pravda, že jezdím +- v limitu. Ale vím, že už dva řidiče vylili, protože jezdili jak praštění. Ono se to projeví i na údržbě - jejich auta byly daleko víc zrasované (gumy, tlumiče, atd.)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.