Zamestnavatel nechce vratit sluzebni auto

Od: Datum: 19.08.16 14:27 odpovědí: 10 změna: 29.08.16 15:45

Ahoj ahoj,

chci se zeptat na takovou zapeklitou otazku.

Konci mi smlouva v praci. Chci vratit sluzebni auto, ale zamestnavatel ho nechce prevzit,

chce abych zustal a snazi s to delat vsemi moznymi kroky.Proste predavak nepodepise

a mysli si ze neodejdu aniz bych ho vratil.

Mm ho tam nechat bez papiru? mam si ho vzit a ocekavat nejaky tahanice ze jsem ho nevratil?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.16 15:13

Zaměstnavatel musí dodržovat podmínky uvedené v pracovní smlouvě.Určitě tam je zakotveno i vše ohledně služebního auta, tak na to nejdříve mrkněte a podle toho jednejte.

Ohodnoceno: 0x

Od: tonicek36
Datum: 19.08.16 15:37

tak ve smlouve nic takoveho pochopitelne neni..dostal jsem predavaci protokol a predavaci protokol bych chtel oproti podpisu take vratit, ale to nejde jak jsem psal. Navic i kdyby to tam bylo napriklad ze ho mam vratit posledni den,

tak ja ho vratit chci ale nikdo to neprevezme, takze jako bych ho nevratil

Datum: 19.08.16 16:37

VBzít si nezávislého svědka a šéfovi položit na stůl klíče s protokolem a sdělit že mu předáváte auto. Můžete ještě použít mobil,diktafon (záznamové zařízení)a nahrát rozhovor!

Ohodnoceno: 1x

Od: tonicek36
Datum: 20.08.16 06:54

spis jsem myslel ze je nejake normalni reseni nez chozeni se svedkama do firmy.. jak by jste to udelali vy...?

Od: uska®
Datum: 20.08.16 10:12

Svědek je dobrá věc, ale nikdo by nebyl nadšený mou nabídkou jít v případě problémů svědčit k soudu.

Jak bych to řešila já - doporučeným dopisem s dodejkou + e-mail + SMSka. Uvedla bych den, místo a hodinu předání. V případě nedostavení se nikoho z vedení na převzetí vozu bude vůz zaparkován u mě doma na adrese xxx, kdykoliv mě můžete kontaktovat a vůz si převzít. Víc mě nenapadá.

doplněno 20.08.16 10:16:

Asi by bylo vhodné v dopise ještě uvést, že pokud termín předání nevyhovuje, tak vedení může navrhnout jiný termín, že se přizpůsobíte.

Datum: 20.08.16 10:52

A u mě doma na adrese... parkovné 100 Kč za každý započatý den. *smich*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.08.16 11:57

ringo, to jste mě pobavil, dávám bodík *smich*

Datum: 29.08.16 12:15

hmmmm musel by mít živnostňák

Od: uska®
Datum: 29.08.16 15:45

mirka - to jste vzala kde? Na pronajmutí kousek dvorku nepotřebuji živňosťák, píšete bludy.

Od: krtek
Datum: 29.08.16 12:23

auto zaparkovat na firmě...klíče a předávací protokol a další dokumenty do obálky..vyfotit obsah,poslat, nechat si dodejku...poté napsat mail a sms..nebo využít datové schránky..tu musí vybírat pravidelně.. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.