Ohrožení zdraví

Od: Datum: 19.08.16 13:02 odpovědí: 1 změna: 19.08.16 13:30

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem týkající se zdravotního úrazu.
Dne 6. 8. jsem si při seskoku z deseti metrů do velkého nafukovacího polštáře v olympijské vesničce na Lipně zlomila bederní obratel. Před tím jsem však podepsala, že je seskok na vlastní nebezpečí. Tuto atrakci financuje Česká energetická přenosová soustava (ČEPS). Ošetřovatelé mě dostatečně nevyšetřili. Nechali mě odejít s tím, že mám pouze naražená záda. Poté jsem absolvovala čtyřhodinovou cestu domů. Od doktora ze spádové nemocnice, kterého jsem hned po příjezdu domů ze strachu vyhledala, mi bylo řečeno, že mi nebyla poskytnutá dostatečná první pomoc. Nyní zjišťuji, že stejných úrazů se stalo mnohem více. Máme nějaký nárok na odškodnění?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.16 13:30
avatar

Pokud jste podepsala prohlášení o tom, že je to na vaše nebezpečí tak odškodnění nebude. Musela by jste prokázat nějaké zavinění ze strany provozovatele.Podle mne vás provozovatel o možném riziku předem před podpisem informoval. Také pokud se pamatuji tak bývá i poučení o tom jak skákat aby se eliminovala nebezpečí úrazu, těžko budete dokazovat, že jste se podle toho chovala.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.