Vrácení zboží Montfield

Od: Datum: 18.08.16 23:41 odpovědí: 2 změna: 19.08.16 06:21

Máte někdo zkušenost, jak se vrací nerozbalené zboží koupené v Montfieldu? Jaké mají podmínky?


doplněno 18.08.16 23:58:

jedná se o zboží zakoupené nikoliv přes internet, ale v kamenné prodejně.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.16 23:51

V Mountfieldu jsem ještě zboží nevracel, ale vyměňoval. Vše proběhlo bez problémů, na počkání. Pokud jde o vrácení, podmínky jsou standardní, jako v jiných obchodech... viz bod VI. Odstoupení od kupní smlouvy http://www.mountfield.cz/vse-o-nakupu/obchodni-podminky


doplněno 19.08.16 08:31:

No vidíte a ta moje zkušenost je zrovna z HK. Samozřejmě že je hlavně o lidech. Když narazíte na blba, těžko s tím něco uděláte.

Jinak co se týče vracení zboží koupeného v kamenné prodejně, tak tam už je to opravdu jen na dobré vůli obchodníka, jestli zboží vezme zpátky. Ze zákona nemusí. Ale za zeptání nic nedáte. Některé obchody možnost vrácení zboží, včetně termínů do kdy je to možné, uvádějí přímo na účtence. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.08.16 06:21
avatar
Strašně záleží na prodejně a jejím vedoucim. V Hradci je to banda idiotů. Vyměnit trubku od houpačky kterou jim tam zeťák vezl okamžitě po rozbalení z krabice byl neřešitelný problém a tahanice na celý dopoledne. Stejnou zkušenost má kolega z práce s pobočkou v Jaroměři. Ten musel volat do Prahy na ústředí aby se s ním na pobočce vůbec bavili. Teprve potom kmitali jak papíroví čerti. Takže rozhodně nemůžu souhlasit s tvrzením že reklamace u nich jsou bez problémů.
doplněno 19.08.16 14:45: Dobře, omlouvám se tedy na dálku těm několika zaměstnancům kteří do výše definované skupiny nepatří, nicméně musím trvat na tom, že procento zaměstnanců na které zmíněná definice pasuje je tam vyšší než v běžném vzorku populace.
avatar
Upozornění od sys milancukrar 19. 08. 2016 13:39:25
Totáku, prosím volte mírnější slova, snad tam nejsou všichni "banda idiotů"
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.