Spím nahý - má to vliv na zdraví?

Od: Datum: 18.08.16 22:18 odpovědí: 21 změna: 29.08.16 23:02

Zdravím, jsem muž a chtěl bych se zeptat.

Myslíte si, že když spím úplně nahý že to má nějaký vliv na zdraví popř. jiné pozitivní nebo negativní vlivy?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.16 22:24

pokud pominu nachlazení ledvin (zad) a následnou bolest celý druhý den, tak mě nic nenapadá. :)

Ohodnoceno: 1x

Od: paw®
Datum: 18.08.16 22:24
Ted byl nekde clanek, ze je to pozitivni. Z hlediska termoregulace tela a twky z hlediska teploty varlat a produkce spermii.

Datum: 18.08.16 22:25
Pozitivni vliv. Ale jenom na pohodli.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.08.16 22:27

Jste si měl vzpomenout, když byly ty třicítky, teď už je to docela riskantní, hrozí nachlazení, teda při otevřené větračce.

Datum: 19.08.16 17:16

Řekla bych, že z celé té snůšky objevů je pravdivý jen ten poslední odstaveček , v našich klimatických podmínkách určitě.

Datum: 18.08.16 22:50

Spím tak už víc jak půl století a zatím na sobě žádný vliv nepozoruju. Akorád je dobré se včas probudit, pokud se Vám zdá nějaký erotický sen. Pižamo se přece jen převléká snadněji, než prostěradlo. ;)

Datum: 18.08.16 22:53

Pokud se mi zdají erotické sny, tak bych dal cokoliv za to, aby takovy sen neskončil. ;)

Datum: 19.08.16 07:13

Já mám nos jako pes. Ihned cítím. Pyžamo, tričko nebo košili snadněji vyměním, klidně každý den, než převlékat celou postel. Já to mám tak už od doby, kdy jsem byla mladá, krásná, štíhlá a žádoucí. :-D

doplněno 21.08.16 08:56:

Ant, prostě pot. Ikdyž je ho málo, je cítit. Textil vsaje a taky je cítit. Tričko vyměním snadněji, než celé povlečení, cíchy.

Od: ant
Datum: 20.08.16 10:08

?co?

Datum: 19.08.16 07:18

Já tak spím celoročně a na 95% při otevřeném okně, v zimě v ložnici moc netopíme, 17-18 st. Nevím jaký to má vliv, jen je to pohodlné.

Datum: 19.08.16 17:14

Honzo, můžu se zeptat? Fakt celé okno, nebo větračka? Já mám větračku ve starším domě, tj. vyklopený horní díl), ale přece jen, otevřené okno je víc, to už je skoro trénink na polární výpravu ;), ne?

Od: pt®
Datum: 19.08.16 08:39

Já tak spávám po většinu roku, protože se tak cítím líp, ale pak mně třeba bolívají ramena, že je mám zřejmě prochladlá, když se v noci odkopu...Takže ono je to jedno s druhým...

Datum: 19.08.16 09:01

Vliv to na váš zdravotní stav může mít v případě že se stanete bezdomovcem a budete spát na ulici.

Datum: 19.08.16 17:50

Dobrý den. Ono taky hodně bude záležet na tom, kde spíte. Jestli doma pod peřinou, nebo třeba v seníku na seně. V tom druhém případě asi nahotu příliš neoceníte. Dokonce si myslím, že při spaní například v lese pod celtou je vhodné být oblečen. Přeci jen prchat před divokou zvěří prostý jakéhokoliv oblečení a bosý lesem, přeskakovat pařezy, větvičky apod. nemůže patřit k zážitkům, na které budete rád vzpomínat.

Datum: 19.08.16 20:46

Jako mladá jsem spávala nahá i manžel, jako "staří" spíme nabaleni, na chalupě klidně i v čepici (21C a to je pro nás zima). Vliv na zdraví? Často si vzpomenu na stařičkou tetu, říkavala mi, obleč se teple jednou to poznáš, už jsem to poznala.

Datum: 19.08.16 21:01

Mí rodiče to tak dělají odjakživa,jedině nazí,což mě v dětství šokovalo,ale člověk si zvykne.Já spávala (když jsem žila sama)třeba jen v tílku,bez kalhotek,ale jednou mě v noci zaskočily závratě(šílené točení hlavy),nemohla jsem skoro mluvit,chodit,jen jsem lezla po podlaze a zvracela.Nějakou záhadou jsem se dovolala partnerovi na noční,který zavolal sanitku.I v tom stavu jsem si navlékla tepláky(ještě,že jsem je nechala válet na zemi)Už spím jen oblečená,člověk nikdy neví.Takže pokud se nebojíte,že Vás záchranka najde válet se nahý po podlaze,tak klidně pokračujte*smich*zdravé to bude,nic netlačí,nestahuje.

Datum: 20.08.16 01:30

Přes teplé léto ne, ale v jiném období to v pozdějším věku odnese jedno rameno. Věřte, vím o čem mluvím a poznáte to i pak sám. Ledviny jsou blbost, cemr na který vám táhne si automaticky i ve spánku zakryjete, ale rano čumí ven a zimu necítí.

Datum: 20.08.16 11:25
Jak já bych spal nahý kdybych mohl. Bohužel kdykoli to risknu, ať je vedro jaké chce, týden mě pak bolí lokty a měsíc se nevyspím kvůli bolesti ramene. To si pak člověk spaní na Adama rači odpustí. A to jinak nejsem nijak choulostivý. V ložnici máme v zimě 12 stupňů, na kole jezdím v kraťasech až do prvních mrazů a do písáku jsem po noční schopný vlézt i na konci září. Spaní na holo je mi ale zapovězeno.

Od: paw®
Datum: 21.08.16 00:23
Jj. Spavam jen v tricku s kratkym rukavem. Tahne mi na ramena.

Datum: 29.08.16 23:02
Průser bývají nachlazená ramena. Provalit se to může za pár let.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.