Odletel a nikdo nic neví

Od: Datum: 18.08.16 02:53 odpovědí: 3 změna: 18.08.16 22:17
Po dlouhe době jsem psal kamarádovi se kterým jsem prozil 8 let svého života a ted když jsme na VS, tak jsme se viděli max jednou do měsíce a ted jsme se neviděli přes cele prázdniny.
Psal jsem mu jestli si nechce někam sednout si pokecat, že jsem moc času nemel. Napsal mi jen: Jsem pryc. Pak jsem mu psal co se deje, kde je, ale jen si to zobrazil a uplynul týden. Jini společní kamarádi taky nemeli tucha kde je a taky se s nim přestali vídat.
Po spojení s jeho rodiči mi jeho máma řekla, že si preje aby nikomu nikdo nic nepsal,ze je pryc. Odletěl na Island a vrátí se az bude chtít. Pak mi říkala, že odletel s tim jak si na něj nikdo nevzpomněl a ze si chce vybudovat vlastni život a splnit si sny. (Před rokem jsme meli letět spolem). A kdyby všichni věděli, že bude pryc, tak by se mu hned všichni ozyvali a všichni se o něj zajímali.
Jak si to mám vyložit? Cítím se docela blbe, že jsem se na něj vykašlal a ještě jsem zjistil, že se rozešel s přítelkyni po 4 letech. Nevím co mám dělat. Byl to můj nejlepší kamarád, ale pak to bylo všechno časove náročne.
Co když si myslí, že jsme na něj dávno zapomněl? Nebo alespoň se mnou se mohl rozloučit.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.16 05:28

Nic si nevyčítejte... každý jste měli svůj život ,své cíle...vaše cesty se časem rozešly.Tak už to v životě bývá. On se tak rozhodl , tak to respektujte...třeba se časem všem ozve.

Můžete mu napsat sms ,že na něj myslíte a přejete mu ...ať se mu daří.Bude vědět, že kamarád doma mu zůstal /i když jste se často nevídali/.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 18.08.16 07:19
Přátelství není o tom, jestli se vidíte 2x týdně, ale o tom, že si rozumíte, můžete se na sebe spolehnout a vzájemně si pomůžete.
Přátelství musí pěstovat oba. Pokud přítel čekal, že ostatní budou navždy skákat jen kolem něho, aaniž by sám cokoliv vracel, není přítel.
Tím, že sám odjel bez rozloučení, to jen potvrzuje.
Většinou má každý sotva jednoho opravdového přítele, ti ostatní jsou známí.
Nechte ho, ať si sám srovná v hlavě priority a třeba se pak ozve.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: balzerka
Datum: 18.08.16 22:17

Nic si nevyčítejte. Berte to tak, jak to je. Chtěl to takhle. A vybral si sympatickou a bezpečnou zemi. Někdy člověk potřebuje být sám, aby si to v sobě srovnal.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.