Je to normální?

Od: Datum: 17.08.16 10:48 odpovědí: 8 změna: 17.08.16 18:16
Žijeme v malém bytě a já slyším když to máma dělá s tátou. Špunty nepomohly,když jsem jim to řekl že prý je to normální ale mně to tak nepříjde.Prosím o odpověď . Děkuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 17.08.16 10:51

hmmm to by mi bylo také nepříjemné *ee*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.08.16 10:53

Nevím jestli se ptáš na normálnost sexuálního života rodičů, nebo normálnost toho, že je to v malém bytě slyšet. Nicméně dle mého je v obou případech odpověď ano.

Buď rád, že se rodiče mají rádi a stále si umí lásku dávat najevo a užívat si ji. Až budeš starší, zjistíš, že to rozhodně není pravidlem a že spousta lidí by byla ráda, kdyby se jejich rodiče (případně oni sami a jejich partneři) chovali stejně, jako ti tvoji.

Datum: 17.08.16 11:01

Chápu, že je ti to asi vrcholně nepříjemný. Zkus to s nima ještě jednou probrat a vysvětlit jim, že ti není příjemný je u toho slyšet. Je to podobný, jako by ses u toho na ně díval, což mi příjde hodně ujetý. Když jim to takhle vysvětlíš, tak by to mohli pochopit.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.08.16 12:01
Stěžujes si a chceš abysme ti potvrdili názor, že lidi přes 40
už by neměli mít sex? To se asi nedočkáš. Myslím že kdybys chtěl, strčíš do uší muziku a spolehlivě to přeřveš. Ale z toho bys nerozproudil diskusi na internetu že...

Datum: 17.08.16 11:52

Kolik je ti roků?

Ohodnoceno: 0x

Od: coco
Datum: 17.08.16 12:05

Zrovna jsem se chtela taky zeptat na vek, ale je to od rodicu dost neeticke a bezohledne, zvlast pokud jste jeste "pod zakon". V pripade maleho prostoru a nedostatku soukromi by mohli aspon pockat, az dite usne. Od nastvaneho dospivajiciho ditka by se mohli dockat odplaty v podobe hlasite masturbace *smich*

Ohodnoceno: 0x

Od: fany
Datum: 17.08.16 18:08

Já to měla jako malá to samé, bydleli jsme v bytě jako dlan - 9 lidí na 44m2 a bylo mi líto, že rodiče nemají víc soukromí. Na mp3 do uší jsme my děti neměly peníze. Jen jsme nebyli tak přecitlivělí a rozhodně jsme byli vstřícní k potřebám druhých, nežili jsme na světě přece sami. A unavení lítáním venku jsme usínali brzy.

Od: ben®
Datum: 17.08.16 18:16

Dobrý den, pokud to dělá máma s tátou, tak je to skutečně normální. Pokud by tam figuroval jiný člen rodiny, tak už by to zcela normální nebylo. Zdravím!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.