Diskrétní půjčka

Od: Datum: 16.08.16 01:13 odpovědí: 1 změna: 16.08.16 06:53

Zdravím. Chci si vzít menší půjčku a mám takový dotaz...

Pracuji v malé firmě a všichni se tam známé, jednou si kolega taky bral půjčku, šéf přišel za námi a předevšemi se kolegy zeptal, na co jí potřebuje, že mu volali a ověřovali si, zda tam pracuje. Chci tedy vědět, jestli je nějaká půjčka, kde by si to neověřovali u mého šéfa. Nechci, aby to kdokoliv z práce věděl. Pokud není jiná možnost, tak bych se předem domluvil se šéfem, aby si to nechal pro sebe. Ale přesto bych rád věděl, jestli je možnost, že by se o půjčce nemusel nikdo dozvědět.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fany
Datum: 16.08.16 06:53

Ta možnost je minimální, ale ten Váš šéf je opravdu dospělý člověk? Chová se jako hlupák. Protože sděluje citlivé informace veřejně. Vy se ho také neptáte veřejně, jestli neprodělal kapavku, což by ho okamžitě v drbech degradovalo, jako Vás ted degraduje jeho hlupáctví. Je to jen Vaše věc a banky, hlavně kvůli tomu nespěchejte za lichváři, kteří se vyptávat nemůžou, protože zaměstnavatel má povinnost informovat jen solidní banky, ne hochštaplery, ale u toho Vašeho šéfa bych si jista nebyla, ten cizí citlivé informace by asi sděloval na potkání kdekomu. V Americe jsou dál, hned na takovém člověku vysoudí balík za ochranu svých práv a tou je i povinnost nevyzrazovat různé udaje. Vy, když o někom řeknete veřejně že je dlužník, okamžitě Vás může žalovat, bud že je to pravda a co je Vám do toho, nebo to pravda není a tak tuplem, za pomluvu. Lidi si mají vždy rozmyslet co plácnou, nemuselo by se jim to vyplatit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.