Mam tichy hlas a neprurazny hlas

Od: Datum: 15.08.16 17:25 odpovědí: 7 změna: 16.08.16 10:18
Mam strasne tichy hlas a stve me to, ostatni maji takovy pruraznejsi. Nevite, jestli se to da zlepsit? Hlas totiz hodne vypovida a ja to beru trochu, jako svoje minus :(
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.08.16 17:33

No, vidíte! A mně se to v určitém ohledu jeví spíš jako přednost. Zdá se mi, že důležitější než síla hlasu, je obsah sdělení. Pokud máte lidem co říci, rádi se ztiší, aby si Vás mohli vyslechnout ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mikael19
Datum: 15.08.16 23:14

děkuju za podporu :)

Od: wamp®
Datum: 15.08.16 17:38
avatar

Já zase hlučný.Tedy,když chci *smich*

Každý jsme jinak nastavený,každý jsme originál.Nemusíš mít z toho mindrák.Důležité je opravdu to,co máš v hlavě,abys to posléze mohl ventilovat dál.Předávat znalosti a zkušenosti.Kdo tě zná,tak ví,že hovoříš potichu a také tě tak berou.

A kdo ne,tak si bude muset zvyknout...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mikael19
Datum: 15.08.16 23:14

děkuju za podporu :)

Od: fany
Datum: 16.08.16 07:16

Osobně nemám ráda lidi s tichým hlasem. Pokud nemají nemocné hlasivky. Jsou mi vždy podezřelí. Takže pokud to vadí i Vám, rozhodně trénujte. Všechno se změní když budete trénovat. Chodte po břehu řeky a křičte, třeba tak, jako to dělal jeden koktavý řečník a zbavil se svého hendykepu. Zkrátka pro to něco udělat. Je možné že jste měl takové dětství že jste se bál pozdvihnout hlas a tak si uvědomte, že jste dospělý a mluvte jako dospělý. Nic jiného Vám totiž nepomůže, jen Vy sám sobě. To je má rada.

Znám lidi, co mluvili tiše a když jim někdo šlápl na kuří oko, řvali bolestí nahlas ještě dva dny a bylo je slyšet v celým paneláku. Takže to jde.;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.08.16 09:53

No zase aby pak nedopadl jako jistý strýc Pepin! :)


Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 16.08.16 10:18
avatar

Dobrý den, nesnáším rozkřičené lidi s ječivým, jakoby hádavým hlasem, moje dcera měla takovou panímámu a z její návštěvy si vždy musela vzít prášek na bolest hlavy. Mám velmi jemný sluch, proto podobné hlučné hlasy mně přímo bodají do uší, stejně jako velmi hlasitě zesílený zvuk u televize či rádia v autě. Váš mluvený projev by mi byl určitě příjemný a kdo chce slyšet,co říkáte, at si bud pročistí uši nebo přčistoupí blíže.;)


doplněno 16.08.16 10:21:

váš problém může souviset s vaší "krční" čakrou, mrkněte na netu na čakry a tu svoji si tř. prodýchávejte nebo jinak aktivujte, jsou různé možnosti, je to tam uvedeno.../je to pátá čakra/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.