Sleva na dani u zaměstnavatele

Od: Datum: 15.08.16 11:42 odpovědí: 2 změna: 15.08.16 13:03

Dobrý den

Prosím vás můžu u svého zaměstnavatele uplatnit slevu na dani na dceru ( 25 let, studentka VŠ ) když nemá od 07/2016 trvalé bydliště se mnou ve stejné domácnosti?

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kakamila
Datum: 15.08.16 12:47

Bydliště nemá vliv...bydliště finanční úřad nezajímá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 15.08.16 13:03

Poplatník má nárok na uplatnění daňového zvýhodnění na vyživované dítě žijící s ním v domácnosti, pokud neuplatňuje slevu na dani podle § 35a nebo § 35b.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.