Chorvatsko, kde je to lepší- Rabac nebo Krk?

Od: Datum: 05.09.16 10:17 odpovědí: 1 změna: 05.09.16 13:08

Letos sice později ale přece chci jet do chorvatska a bude to premiéra. Vždycky jsem jen lítala po evropě a africe a letos poprvé do chorvatska hledám něco spíše levného. Letos na nic dražššího nemám. A 4 roky jsem již nebyla u moře. prolustrovala jsem internet a ubytování snad nešeženu jedu s domácím mazlíčkem tak snad nebude problém. Klidně budu ráda i když nějaké dobré ubytování doporučíte, kde můžou i domácí mazlíčci. Boužel letos nemá kdo hlídat tak jedou taky . jspu to dvě malá zvířátka. Koukala jsem ale obvykle všude c chorvatsku jsou kamené či oblázkové pláže a nevypadají zrovna moc hezky . Moc to moře nepřipomíná. Jsem zvyklá na písečné pláže, ale nějaký oblázek také zvládnu. Chci jet někam nahoru kvůli vzdálenosti i tak to bude náročné. Z istrie se mi nejvíce zamlouval rabac je hezky zelená a kopcovitý a pláže tam jsou asi jak jsem koukala nejhezčí z istrie i když lagunky . Jinde na Istrii mě to nepřipadalo ty pláže moc pěkné a ty betonové pláty už tuplem ne to mi pak nepřipomíná vůbec moře. Dále potom Krk tam jsou také krásné hory skaliska a pláž je tam pěkná konkrétně myslím Bašku-krk jinde to už také není ono. Jelikož je to ostrov mělo by tam být tepleji prý tam ale dost fouká a jsou vlny to by nevadilo. Ale když fouká tak aby bylo dost teplo na koupání. A prý tam jsou metr od břehu pak kamené pláty nebo co tak v těch vlnám aby pak člověk nebyl celej potlučenej . Jak to tedy je? A dále co se týče čistoty vody, rabac mě příjde čistčí ta voda tam než na krku . Má někdo porovnání? Jak velké a rušné letovisko je rabac není tam moc mrtvo nebo příliš velký hluk? A co krk je tam kám jít na výlet?A co je valstně levnější a lepší varianta v tuto dobu sna d tam bude ještě na koupání. Poradte, děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.16 13:08
Já jen k té nedůvěře ke kamínkům. Když jsme jeli poprvé do Chorvatska, taky jsem si říkal že bez písku to bude divný moře Jenže když to člověk zažije, zjistí o co lepší ty kamínky jsou. Vstaneš oprášíš karimatku a jdeš. Nevezeš si z dovolené plný kufr písku ve všech věcech. Na ležení je lepší karimatka než deka a na chození po pláži a do vody je lepší mít boty. Ty jdou koupit i na místě za celkem rozumnou cenu. Horší je že je už po sezóně a možná to malí obchodníčci už vzdali a budeš odkázaná na běžné samoobsluhy.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.