Mám se oholit na první sex?

Od: Datum: 10.08.16 09:23 odpovědí: 29 změna: 17.08.16 09:35

Ahoj budu mít poprvé sex se svou přítelkyní (18) a nevim jestli se mám tam dole oholit co myslíte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 10.08.16 09:30

Zalezi, co ji vyhovuje. Jestli hoatko nebo houstina. Ale hlavne ne 3 denni strniste .-).

Kdyz se ji zeptas, nic nezkazis.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.08.16 09:30
Myslím že ne.
Uvidíš,zdá je oholená ona a když se jí nebudeš líbit,oholíš se před druhým sexem

Datum: 10.08.16 10:03
Nebudu rozebírat, zda je to tvoje poprvé, její poprvé či spolu poprvé.
Pokud nenosíš bradku nebo plnovous, ohol se hlavně tam nahoře.
Jemná dívčí pleť nejen na obličeji dost trpí i několikahodinovým strništěm. Nejen jedno-dvoudenním.
Nejedna kočka jde po tom domů zedřená nahoře i dole...resp. všude.
Ohodnoceno: 6x

Datum: 10.08.16 11:47

Pokud jde o lásku a oba cítí,že polibky nestačí a chtělo by to hlubší vyjadření (spojením),tak v ten moment je úplně jedno,jestli je někdo oholný nebo ne.

Pokud jde jen o sex - to můžu jít do Červeného domu a budu to mít kvalitnější.Tam už pracovnice vědí co s chlapem.

doplněno 10.08.16 12:22:

Dodal bych jedno staré a pravdivé přísloví:

Kde je chlup - tam je chuť..*palec*

Od: vanad1
Datum: 10.08.16 12:14

Jak se zdá, mánie s vyholováním začíná být už přehnaná. proč by jste to měl dělat? příroda to z nějakého důvodu takto zařídila a lidi nebudou nikdy chytřejší něž sama příroda. Když bude přítelkyně chtí, aby jste skočil z balkonu, uděláte to s radostí a dvakrát, aby byla spokojená? Nebo že by pohled na podrážděnou pokožku s červenými pupínky byl nějaký úřasný? No nevím.

Ohodnoceno: 4x

Od: anonym0
Datum: 10.08.16 13:51

proč by jste to měl dělat? Napriklad proto, protoze se to nekomu libi a je to tak pro nej prijemnejsi. To je vec kazdeho a jeho v kusu, do toho nema kdo komu co kecat, jestli ano nebo ne.

Takze pokud se tak pri tom budete citil lepe vy nebo partnerka, tak s chuti do toho. Podrazdene pokozky s pupinky se bat nemusite, pokud se pred a po holeni umyjete a nepujde se hned nekam nebo na nekom vypotit.

Příroda to z nějakého důvodu takto zařídila a lidi nebudou nikdy chytřejší něž sama příroda.

Jasan, netreba premyslet, priroda je vsemocna a jak to zaridla, tak to bude. Priroda treba zaridila z nejakeho duvodu ruzne nemoci, tak je prijmete a nesnazte se byt chytrejsi nez priroda pouzivanim umele vytvorenych leku.

Datum: 12.08.16 08:34

Nemoc nevytvořila příroda. Pokud je organismus je slabý a pokud neodolá, skončí. To je příroda. Léky používá každý, kdo chce žít dál. Tím lidé mírně srovnávají skóre proti přirodě.

Nikdo nikomu do ničeho nekecá. Pokud se tazatel zeptal,dostal od kohokoliv nějakou odpověď.

Datum: 10.08.16 13:32

Já nechápu, že se dnes někdo na sex musí nějak chystat, co když nebude nálada a chuť. Dobrá poznámka je, oholte se hlavně na obličeji. Dále pak umýt a použít deodorant, kolínskou, vyčistit si zuby a použít ústní vodu a hlavně vyplivněte žvýkačku a nezapomínat na ochranu.

Od: nikc®
Datum: 10.08.16 13:56

Dříve se chlapi ani ženy neholili, neřešili to, a taky jsme se množili. Myslím, že muži se holit snad ani nemusí.

doplněno 11.08.16 11:51:

V kresleném filmu Stvoření světa říkal Werich jako bůh "milujte se a množte se" a ďábel říkal Perte se a žerte se. Dneska by se mohlo říkat Holte se, milujte a množte se. Bez holení není milování. I když jak pro koho.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.08.16 08:40

Já myslím, že v tomhle případě nejde o množení. :D

Od: melisa
Datum: 17.08.16 06:16
Ano muž nemusí žena ano?! A jako proč? I žena má nárok na upravený (nezarostlý) protějšek. Neznám ve svém okolí ani 1 ženu, kterou by přitahoval zarostlý neandrtálec! A muži ty už vůbec nechtějí mít chlupatici ale dívku !

Od: lego®
Datum: 17.08.16 09:35

Nemuzu nikde najit jak kdysi naka zenska mela rozhovor s novinarem a rikala: driv Vam ty nase beranice (nebo bobri) nevadily a dnes si kazdej pripada jak pedofil..

Zkusila jsem se dole oholit a nic moc. Vypadalo to jako oškubané kuře. Můj partner vypadal spokojeně, ale po čase mi řekl : Ať žijou bobři! A tak máme doma zase bobra a já už zase vypadám jako ženská a ne matroš pro pedofily.

Od: kukatko
Datum: 10.08.16 15:02

Nedělejte to. Oholíte-li se, a je-li oholená i vaše přítelkyně, získáte větší pocit intimnějšího spojení, bude větší dráždění, a mnohem dřív se uděláte, což ve vašem věku nemusí být žádoucí. Pro vás bude lepší, když vydržíte déle.

Od: rybana
Datum: 10.08.16 19:14

Souhlas s vanad1, mají to ti mladí starosti a souhlas s dálším rádcem, hlavně oholit tvář. Pro mě je důležitý, že je chlap čistý

a ne vyholený. Myslím, že s touhle módou přišel nějaký výrobce holítek.

Datum: 10.08.16 19:18

nehol se je to nesmysl

navíc věř že prvních pár dní po oholení není vůbec příjemný jednou sem se picnul a z legrace to zkusil no už to neudělám

tak abys místo radosti z prvního sexu nebyl akorát naštvanej

Od: balzerka
Datum: 10.08.16 20:26

Ne, neholit. Následující dny, týdny to poroste, bude to škrábat, zarůstat, chytat za prádlo, svědit. V jednom Tv pořadu řekl jeden borec, znalec žen, že ani ženskou nechce vyholenou, že by si připadal jak pedofil.

Datum: 11.08.16 08:02

To říkám také. Příroda odlišila holátka od dospělých právě proto určitými znaky. Jenom pedofil se přiklání k holení.

Je to jako předělat si samopal na vodní pistolku.

Datum: 11.08.16 08:45

Lidi většinou rozlušují dospělé od dětí, dle trochu racionálnějších kritírií, než podle ochlupení. Ale pokud vám tahle úroveň stačí, tak budiž. :)

Datum: 11.08.16 09:17

Hlavně, že si s tím pedofilové pořadí. Je toho málo? A zrovna těch na Tvé úrovni. Pozor nepíšu že Ty.

Datum: 11.08.16 15:58

Co máš s těma pedofilama? Tazatel asi pedofil nebude, když je slečně 18. A tím, že se někdo holí, nijak pedofílii nepodporuje. Jako sorry, ale podle mě píšeš z cesty.

Od: balzerka
Datum: 11.08.16 19:14

Přečtěte si můj předešlý odkaz, asi 4 rady nad Vámi. Tam je vysvětlení, jak se do diskuse dostalo slovo pedofil.

Datum: 10.08.16 20:32
Holení je výhodné pro oba hlavně kvůli orálnímu sexu. Neleze to do zubů. Pokud je to dole zarostlé hodně, doporučuji alespoň esteticky zkrátit.

Datum: 10.08.16 20:33

Zdravím. Pokud už dnes víte, že budete mít s partnerkou sex, tak se zeptejte jí, co je jí příjemnější. A podle toho se zařiďte. Ne podle toho, co Vám zde radíme my. Pro Vás je důležitý její názor, aby se s Vámi cítila příjemně. Je hezké, že právě o to Vám jde...

Datum: 11.08.16 08:52

Záleží na tobě a tvým stylu. Vzhledem k tomu, že se ptáš, tak asi chodíš zarostlej, tak to tak klidně nech. Já osobně bych se jí před prvním sexem neptal. Před druhým klidně ano, ale první sex bych takhle nerežíroval. Já osobně jsem oholenej stabilně a naprosto neřeším, jestli se to té, které holce líbí. Je to styl každýho, ať už je oholenej nebo chlupatej, jako opice.

Objektivně ale myslím, že daleko přitažlivější a příjemnější jsou oholený genitálie nebo aspoň umělecky upravenej porost, než husté houští. :D

Od: paw®
Datum: 11.08.16 09:13
Mas recht.hlavni je mit styl a pak to vse mit objektivne podlozene. Predevsim takove veci, jako je esteticke citeni.
No nic. Stale se to zde toci. Pokud to bude prvni sex a jste oba nezkuseni, tak neres ochlupeni a uzij si ten okamzik. Muzes byt tak nervozni, ze chluoy budou uplne to posledni.

Datum: 11.08.16 08:58

Určitě ANO,být neoholený je ze staré školy...Až ti zůstane chlup v puse,tak to pochopíš...:.-)

Datum: 11.08.16 09:15

Nemusite se hned holit, staci upravit strojkem na vousy, nebo vlasy a nechat cca. 1cm. Bude to vypadat prirozeneji oproti ochlupeni tela, nez oholene misto a nebude po par dnech skrabat.Hlavne at to neni housti. A pri odpovedi na vasi otazku se zamyslete, co je prijemne vam? Kdyz budete pritelkyni delat oral pres housti, nebo oholeneou?

Datum: 14.08.16 11:12

Pár dní uběhlo a jak celá akce dopadla? Stalo se něco vyjímečného?

Datum: 17.08.16 07:29

Už dlouho jsem nečetl tak přiblblý dotaz.Kam na ty dotazy chodíte?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.