Podívat se do firmy vs pohovor

Od: Datum: 10.08.16 04:40 odpovědí: 6 změna: 10.08.16 14:55
Ahoj,
Ucházím se o jednu pozici skladníka. Pán z té společnosti mi odepsal, že se mám přijet podívat přímo do provozu jak to tam chodí.
A teď si nejsem jistý: Je to i zároveň pohovor? Mám se už jakoby připravit na pohovor? Nebo mi tu firmu opravdu jen ukáže a pohovor bude jindy? A na co se mě bude ptát?
Děkuji za Vaše názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.16 06:03

Ahoj,

předpokládám, že když už tam budeš, tak se tě zeptá na to, co ho zajímá. Ale neočekával bych pohovor ve smyslu, zasedačka a 3 nejvýznamnější představitelé společnosti + paní z personálního. Nemyslím si, že by ses měl něčeho bát. V každým případě se slušně obleč a slušně chovej. :) Na pohovor je nejlepší se moc nepřipravovat, teda aspoň mě se to takhle osvědčilo. Jen bys měl vědět, co dělá firma, do které se hlásíš. Žádná věda.

Už jsi někde pracoval?

Ohodnoceno: 2x

Od: ghijkl
Datum: 10.08.16 14:54
Díky za odpověď. Právě že mám za sebou jen brigády. Takže hlavní prac poměr ještě ne.
Datum: 10.08.16 07:12

No určo chce,abys viděl jak to tam u nich funguje, dále zda máš veškerá oprávnění na pozii skladníka, průkaz vzv a pod. A Ty máš zase šanci vidět, do čeho jdeš. Pohovor ne, pár otázek ano, ale myslím jen tak mezi řečí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.08.16 14:55
Díky za radu
Datum: 10.08.16 07:35

Neděs se, nepřipravuj se na nic. Ikdyby se tě na něco ptali, nebudou to otázky, jestli publikuješ a jaké máš refernce. Neucházíš se o práci mozkového chirurga. Dobře se dívej a pak se uvědom, jestli tu práci doopravdy chceš. Práce má v první řadě živit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.08.16 14:55
Děkuji moc. Uklidnili jste mě ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.