Výlet do Lipska recenze?

Od: Datum: 09.08.16 12:08 odpovědí: 2 změna: 09.08.16 13:50

Dobrý den, 10.9. pravděpodobně se třema kamarádama pojedeme do Lipska. Musíme tam byt okolo 16:00 a já bych Vás poprosil zda máte zkušenosti s dopravci které níže uvedu.

Jedeme tam kvůli fotbalu, tudíž cesta tam musí být opravdu přes spolehlivého dopravce.

Našel jsem stránku FIXBUS ZDE . Výhoda je, že bychom nemuseli vstávat tak brzy a jet v 10:55 za cenu 478 Kč. Jde o to, že to má velmi smíšené recenze (některé ale dobré), kdy třeba autous vůbec nedorazil, proto bych cestou tam vzal raději vlak (cenu a rozhraní Českých drah jsem vložil jako přílohu.) Poslední možnost cesty tam je ONLINEBUS ZDE . Na toto jsem našel asi pouze 3 recenze, nedokážu posoudit zda jsou fake nebo ne, ale cena je velmi dobrá a akorát bychom si museli přivstat.

Nazpátek bychom se nejraději vrátili v tentýž den, což znamená odjezd pod 21:00, tam jsem našel pouze spojení za přijatelnou cenu opět pomocí FIXBUSU ZDE . Vzali bychom úplně ten poslední autobus, odjezd 23:40. Hold kdyby autobus nepřijel, tak by se to vyřešilo třeba pomocí vlaku příští den, nebo by nám dali vstupenku na jejich autobus který pojede další den, zjistil jsem že na Facebooku, kde to lidé ihned vidí reagují opravdu rychle.

Ptám se Vás tedy, zda nemáte s některým z těchto dopravců zkušenosti, jestli nemáte jiný nápad na dopravdu a celkově co si o těchto spojích myslíte. Díky moc předem :D.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.08.16 13:39
Zřejmě máte na mysli Flixbus.
Jel jsem s nimi několikrát a vždy jsem byl spokojen. Příjemné cestování,ochotní řidiči a WiFi zdarma po celé trase.
Jen jednou jsme do cíle přijeli asi o 45 minut později ale jen proto,že byl pátek odpoledne a i když se zácpou na cestách počítají,tehdy byla opravdu extrémní.
Pokud mám možnost,vždy volím cestu s touto společností.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.16 13:50

Ano flixbus :DD Nevím jak jsem se dokázal takhle přepsat :D ale dal jsem tam na to odkazy. Ok děkuji mockrát ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.