Nemam zadne kamarady

Od: Datum: 05.08.16 23:53 odpovědí: 4 změna: 06.08.16 09:57
Ahoj, prosim o radu jak ziskat kamarady.. vetsinu casu jsem doma (prace z domova) a mezi lidi se skoro vubec nedostanu kdyz nepocitam nákup v tescu.. uz mi z toho tak trochu hrabe.. jednoho kamarada sice mam, od detstvi, ale ten uz se se mnou prestava bavit.. mam i pritele ale kdyz vyrazi nekam s kamaradama tak jsem jak putka doma na zadku a nemam co delat, kord na vesnici.. strasne rada bych mela nejakou kamaradku, ale jit mezi lidi, toho se trochu desim, jeste sama.. poradite mi prosim..
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.08.16 00:20

Dobrý den, máte přítele - a toho Vám někdo přidělil? Těžko, tak chlapa jste si našla. Proč nejdete s ním za jeho kamarády? Jeho kamarádi snad mají přítelkyně nebo sestry, ne? Doma si kamarádku nenajdete, ale ve společnosti oněch kamarádů a jejich partnerek to půjde lépe. A neděste se - není čeho. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: balzerka
Datum: 06.08.16 01:25

A kolik je Vám let? To pro představu.

Od: maky®
Datum: 06.08.16 06:47

Kde ziskat přátele, nebo alespon kamarádku, udělala jsem to tak, že jsem začala chodit do různých zájmových kroužků pro dospělé, nejvíe krásnýćh přátelství u mne vzniklo, když jsem se přihlásila do keramické dílny, pak ještě v Sokole na józe ,dokonce jsem se spřátelilla s paní o mnoho let mladší v nemocnici, pět let si již dopisujeme. Ještě si vzpomínám na dva kurzy, tam jsem se též zkamarádila, vlastně i na přednáškách máte šanci. Z počátku jsem si vyhledala na internetu, kde se to v našem městě pořádá, jaké jsou kde přednášky, akce, volnozájmové aktivity.

doplněno 06.08.16 06:51:

Když nám přiblížíte své zájmy, záliby, koníčky, tak i zde si můžete začít s někým psát. Celý život jste praćovala z domova?Také se někdy vidím s bývalýma spolužačkama a kolegyněma z minulÉho zaěstnání.

Od: balzerka
Datum: 06.08.16 09:57

Zavolej na 775 574 939. To je číslo na moc fajn dva mladé lidi Láďu a Danku Hanouskovi. Sami nabádají, zavolej, poradíme. Oni se před léty rozhodli, že takovým lidem, co se cítí sami, co hledaj kamarády, budou dělat společné víkendy nebo dokonce tábory. Jelikož jsou v tomhle opravdu dobří, přímo profesionálové, tak se jim daří dělat akční setkání plné legrace a pohody pro lidi s podobným věkem a zaměřením.Není to zadarmo, ale pokračovat s kámoškou nebo celou partou už můžete sami. Dají se najít na internetu.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.