Volný vztrah

Od: Datum: 05.08.16 22:31 odpovědí: 8 změna: 06.08.16 00:59

co to je volný vztah v manželství ( po více jak 10 letech spolu ) bez toho, že bychom se sotva pohladily, sotva spolu o něčem promluvily ( nevyvyvíjí žádnou zajímavou otázku ) nebo měli sex? Stále má jenom mobil u ruky a komunikuje místo s vámi, s ním?

Má něco takového smysl pokuď spolu máte děti a dům na hypotéku?

Stále jí miluji více jak svůj život, ale jak poznám, že bude štastnější beze mě a mám to rozseknout, i když mě to bude sakra moc bolet, ale oběma se nejspíš uleví?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.08.16 22:51
avatar

Dobrý den, není Vám divné, že po 10ti letém manželství (ve volném vztahu a bez sexu) máte dvě děti? Tedy, píšete, že je máte spolu. Řekl bych, že vás spojuje spíše ta hypotéka, ale i to je řešitelné. Paní bude asi manipulátorka, která Vás k sobě připoutala (a také trochu mrcha). Je to Váš život a Vaše utrpení - většina mužů by to už vzdala. Zdravím!


doplněno 05.08.16 23:16:

aha - jak se vyjádříte (zeptáte), tak takovou dostanete odpověď. Ovšem, nemám dojem, že své manželství považujete za ideální až vzorové. Řekl bych (doufám), že spokojené manželství vypadá jinak.


doplněno 05.08.16 23:23:

aha - a kdo přišel s tím nápadem na volný vztah? Předpokládám, že to byla Vaše paní, protože si našla milence (s kterým je i na tom mobilu). Takže, paní si chce zřejmě zachovat jistoty + mít milence. Ovšem.

mohu se mýlit, je to jen kamarád a tím milovaným jste stále Vy, resp. třeba tomu chcete takto věřit.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: aha
Datum: 05.08.16 23:11

asi jsem se špatně vyjádřil


doplněno 05.08.16 23:17:

Volný vztah jsme neměli od začátku, ale posledni 1+1 a půl měsíce.

Od: aha
Datum: 05.08.16 23:54

samozřejmě ona. Bohužel jsem šmírák a přiznal jsem se k tomu. Manželka mu napsla během 5 dní přes 80 SMS a po 10 dnech to bylo skoro 200 odeslaných. ( ve kterých byl pupíček a brouček ). Vše vím a řekl jsem jí to, ale co teď? Ona si s ním pořád píše a stýká, ale mě to neskutečnš trápí , ale chci to dát ase dohromady . je ještě nějaká možost?

Datum: 05.08.16 23:20
avatar

No, nevim, ja jsem v manzelstvi taky 10 let a neco, mame 2 male deti, ale to co pisete, tak to bych nesnesla. Obcas jsou bourky, casteji slunce, ale manzelavelmi miluju a on me jak mi casto rika a to co pisete nema smysl. Tak nejak jste se odcizili. Jedina sance je se znova najit a na to musi pracovat dva, nebo jit od sebe.. Je treba brat i davat stejne.. Bezpodminecnou lasku citim jen k diteti, ale takto se ke me chovat manzel, tak je u nas hodne zle a bud zacneme makat na vztahu oba, nebo to nema smysl..

Ohodnoceno: 5x
 
Od: aha
Datum: 05.08.16 23:45

Já jsem ten pod pantoflák, když se řekne já to udělám(i sám od sebe-žehlím a vysávám), ale zajdu rád na pivčo sice třeba jen na 2 hodinky, ale ráno jsem použitelný na rozdíl od manželky která chodí zpátky třeba v 8 hodin ráno a já se starám domácnost a samozřejmě o děti. Miluji ji a nevím jestli mě dokáže milovat poněvadž když se opije tak je strasně nepříjemná a rozhudnutá, že mě vyloženě nemiluje ,ale chce volný vztah ( kvůli dětem a hypotéce ) nebo rozvod , ale že už nikdy neudidím děti - což bych neunesl protožejsm na dětech závuslý

Datum: 05.08.16 23:53
avatar

Žena Vás jen vydírá tím, že už neuvidíte děti..O ty u soudu můžete bojovat. Ale pokud jste zvyklý se ženě podřizovat, pak je to špatné. K vůli dětem a hypotéce si necháte vše líbit? Když Vás nemiluje, trvejte na rozvodu, ale rozhodně ne na manželství kde si dělá žena co chce a Vy jí nezajímáte.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ben®
Datum: 05.08.16 23:58
avatar

Dobrý den, tak, ono je to ještě horší, než se původně zdálo. Milujete ženu, která si Vás neváží, manipuluje Vás, vydírá Vás a dělá si z Vás rohožku. Pokud se nějak nevzchopíte, tak se z toho nedostanete - musíte si doma udělat pořádek a "bouchnut si do stolu". Paní by potřebovala probrat a nějakou lekci, ale zdá se, že se toho od Vás nemusí obávat. Pokud jde o rozvod, resp. děti, tak o tom by nerozhodovala ona (ovšem, může Vás očernit tak, že si u soudu ani "neškrtnete"). Takže, nerad to píši, ale bude to ta mrcha (možná mrcha andělská). Zdravím!


doplněno 06.08.16 00:29:

aha - vím, že je to strašné zjištění, ale milujete osobu, která si to nezaslouží a to zklamání musí být hrozné. Možná si začněte sbírat důkazy pro případný rozvodový soud, abyste měl něco v ruce a mohl se tam bránit a argumentovat. Nenechte sebou (v)orat. Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 06.08.16 00:59
avatar

Bylo by dobré se jít poradit k odborníkům. Poradny manželské, předmanželské, pro mezilidské vztahy.

Ale Ben Vám radí též dobře.

Svým podpantoflovým jednáním si manželství nezachráníte. Proč si myslíte, že byste děti nemohl vidět, nebo i dostat do péče.

Bohužel, ta hypotéka to komplikuje. Musíte vydělávat peníze. Tahanice okolo toho všeho je nápor na nervy zrovna tak stejný, ne-li horší, jako jsou útoky na psychiku nyní. Mnoho lidí si myslí, že rozvodem všechno skončí, opak je ale pravdou, přijdou jiné a mnohokrát horší. Podpásovky, lži, vydírání, ovlivňování dětí. Mnohdy se to vleče dlouhé roky a nenávratně ovlivní celý zbytek života. Tak to odhaduju u Vás. Ale někdy člověk sebere poslední kousky síly v sobě a dokáže se s touto nepříznivou situací vyrovnat, zabojovat. A to Vám také přeji, abyste tu sílu v sobě našel, aby Vás nezlomilo to, s čím nyní procházíte. Buďte vzorem pro Vaše děti, udělejte vše pro sebe a své potomky, abyste z toho vyšel s čistým štítem a zůstal pro děti vzorem. Ony to cítí i vnímají i když jsou ještě malé.

Nenechte se ponižovat. Žijte svůj život, a přehodnoťe svoji zamilovanost. Ono lidově odsaď pocaď, jak můžete milovat člověka, který Vám tak ubližuje?

Z Vašeho popisu vyvozuji, že Vaše paní je nemocná. To přece není normální.

Jinak Vaše chtění to dát znovu do počátečního stavu, tak to nezáleží jenom na Vás, to musí chtít i ten naproti Vám a tam vůle není.

Co manželce vadí, když jste četl její SMS, že si stýská? Co jí vadí?

Pokud by Vám neporadili v poradnách, tak opravdu ten rozvodový právník by Vám mohl trochu poradit, jak se připravit než podáte návrh na případný rozvod, abyste měli něco v ruce, aby se nemohlo s něčím manipulovat, otáčet ve prospěch manželky.

Snad to vše zvládnete v alespoň slušném zdravotním stavu. Jak tělesném, tak duševním.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.