Odbor stavebni Brno Bohunice (stavebni urad)

Od: Datum: 05.08.16 14:54 odpovědí: 3 změna: 05.08.16 17:00

Má někdo taky problém se stavebním úřadem v Brne Bohunicích? Jednaní a postup tohohle úřadu je jako z noční můry. 9 měsíců řešíme povolení a jenom narážíme na neznalost a ignoraci zákonů. Chce se někdo přidat a dat to k soudu, do TV a rozeslat stížnosti? Sám, jako jednotlivec, totiž nad úřadem nevyhraju.

Pěkné odpoledne,

Honza


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.08.16 15:18
avatar

Dobrý den, každý může mít jinou zkušenost, resp. jiný problém, tak princip, že v jednotě je síla, patrně stavební úřad neohrozí. Předpokládám, že jste již využil všechny možnosti, jednal s vedoucím, jednal s jeho nadřízeným, odvolával se a dožadoval. Stížnost můžete rozeslat i jako jednotlivec a když si vezmete schopného advokáta (který uvidí dokumenty), tak se můžete i jako jednotlivec soudit. Otázkou je, čeho chcete soudem dosáhnout (kromě vlastního prospěchu, resp. vyhovění Vaší žádosti). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.16 16:43

Co jsem slyšel, tak čekací doba na stavební povolení okolo roku není nic neobvyklým (po celé ČR).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.16 17:00

Už jste podal odvolání k nadřízenému (krajskému) úřadu? Po odvolání a stálého porušování zákona se dá použít správní žaloba.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.