Líbí se mi starší ženy

Od: Datum: 04.08.16 20:39 odpovědí: 9 změna: 06.08.16 09:41
Už delší dobu se mi líbí taková starší žena tipuji tak 42 let. Už mi to ani nepřijde normální je mi 20 a moje vrstevnice mi skoro nic neříkají. Ať Maji velká prsa či zadek tak nic ani se na ně nedívám.V minulosti se mi líbilo zas matka od kamaráda... Mám to nějak zkusit nebo rovnou zavrhnout? Jaký máte na mě názor? Jako nebudu říkat že se mi mladé nelíbí ale to už musí být fakt nějaká přírodní blondýnka, modré či zelené oči a ne nějaká namalovaná namyšlená holka.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 04.08.16 21:04

Je otázka, jestli vy se líbíte mladým holkám? Není to u vás z nouze cnost?

Ohodnoceno: 0x

Od: maky®
Datum: 04.08.16 21:16

Prostě to tak máte v sobě nastavené, líbí tak líbí, fakt mne to neudivuje, protože jsem se již s tím setkala. V práci jsem znala ženu, tak 50ti letou, hodně silná, hlavně v prsou, no a mladík cca též 20ti letý, nemohl se od ní odtrhnout, každou volnou chvilku byl u ní a povídali si, říkal jí, že ona je přesně jeho typ.Ona ho chtěla seznámit se svojí dcerou, že má stejnou postavu, ale nechtěl.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.08.16 21:46

- tak ve 42-letech se ještě mnoho žen může mladíkům líbit. Dnes o sebe ženy pečují a umí se upravit. Horší by bylo, kdyby se Vám líbily 60-leté !

Datum: 04.08.16 23:12

Ahoj.

Vše je možné. Kámoš (51let),se zakoukal do jedné šťabajzny a ona má kolem 70ti. Když jsem ji viděl, tak jsem se taky mlsně voblíznul. Ale, jestli bych nakonec do ní nebo do její kámošky šel, fakt nevím. Dvacet nahoru, dvacet dolů. To je, jako bych od tebe chtěl poradit, jestli jít do dcerky 29 nebo její mamky 51 let?

Datum: 05.08.16 04:59
Ach jo!
Starší žena, 42 let...
Říci to mojí stejně staré dceři, tak je oheň na střeše!
.
Je to klasický příklad relativity.
Pro dvacetiletého je starší, pro šedesátníka mladice .
.
Žena ve 40 je v nej letech. Většinou vdaná, se zařízeným bytem, spokojená se zaběhnutou prací, děti už odrostlejší, manžel už téměř přizpůsobený, ona už také trochu ošlehaná životem, už téměř bez ideálů, smířená s každodenním stresem při ranním pohledu do zrcadla a do šatníku. Už začíná vadnout, jó, kde jsou ty časy...
Přesto je ještě pěkná, lákavá nejen pro některé dvaceti, ale i třiceti až ...desáti leté. A chce a umí žít, užívat.
.
Kdysi na vojně jsme oblbovali šestnáctky, a divili se jednomu, co měl takovou čtyřicátnici. Později jsme pochopili, o co jsme přišli. Přišel k ní, nakrmila ho, dala večeři, vykoupala, celou noc měl potěšení, ráno zase, potom snídaně a pár korun do kapsy. Skoro celou vojnu. Zralá a dospělá žena, věděla co chce. My blbci...
.
Dnes by se nám také taková mladice líbila. Už se ale nelíbíme my. A už nás roupy přešly...
.
Nepřemýšlej, jdi do toho. Taková žena ti dá mnohem více než ta stejně stará. A to nejen v posteli. Jen se před ní nepřeřekni, že je stará. To bolí i mladou.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.08.16 06:22

Tak to je snad normální u mladších.Já jsem také pokukoval po starších a ve 23 letach jsem měl poměr s 45 ženou.A jak byla spokojená .Když mě bylo kolem 50 tak jsem "kamarádil" s ženami o dest let staršími. Přesně tak jak píše nademnou hejkal

Od: picorauch
Datum: 05.08.16 12:03

A proč se nás vlastně ptáte? Pokud mi chutná kakao, tak si dám kakako a ne pifko, pokud budu mít pocit, že budu šťastný jedině s muslimkou, vydám se letadlem tam, kde jsou muslimky. Pokud se Vám líbí o dvacet roků starší dupky, tak proč to s nimi nezkusíte - a ony s Vámi. Nač čekáte - a co od nás chcete slyšet? Je to přece tvůj život, ne náš.., tak šup šup...člověk přeci nežije věčně..

Datum: 06.08.16 09:08

klidně to zkus, aspoň budeš mít na co vzpomínat.

Od: coco
Datum: 06.08.16 09:41

Kazdemu podle jeho gusta, mne se zase libi mladsi muzi, sice az tak od petačtyricitky, ale vzhledem k tomu, ze uz mi bylo 60, tak je vekovy rozdil docela znacny, vizuálne vsak zadny markantni rozdil neni znat *smich* Doma mam mladsiho padesátnika a je to zatim pohodicka, vetsina chlapu v duchodovem veku uz dedkovati a na co oprasovat lineho páprdu :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.