Vdaná milenka

Od: Datum: 04.08.16 17:52 odpovědí: 11 změna: 04.08.16 23:53

Ahoj

Píšu možná proto, že se potřebuji někomu svěřit a požádat o radu. Jsem rozvedený 45 letý chlap. Rozvod proběhl hladce a důvodem bylo, že manželka si chce užít zbytek života po svém. Musím říct, že jsme spolu strávili celý život.Měli jsme společné zájmy, jezdili na dovolené, prostě úplně normální rodina.Vlastně jsem ten důvod rozvodu ani nepochopil. Ale přemlouvat jí nemělo smysl. TA co dál. Během rozvodu jsem se sblížil s jednou vdanou paní. Neprve jsme si povídali o životě a nakonec jsme zjistili, že máme hodně společného. Stejný pohled na život , koníčky, umění atd. Co se týká jí tak v manželství není až tak štastná. Ze strany manžela žádná pozornost, něha. Kultura taky nic moc.O celou domácnost se stará sama, bez pomoci manžela. Na druhou stranu je pravda, že materiálně je o ní dobře postaráno.V součásné době jsme do sebe zaláskování a trápíme se oba.Nabídl jsem jí společné soužítí, ale ona se bojí odejít. Hlavním důvodem je reakce rodiny a okolí. Nevím co dál. Mám čekat nebo nějak konat? Prosím neodsuzujte mě. Vím , že svádět vdanou se nemá, ale všechno to přišlo tak nějak samo.

Díky za reakce. Lojza


doplněno 04.08.16 18:20:

Máte někdo v takovém případě zkušenost s reakcí rodiny a okolí? Osobně si myslím, že je to každého soukromá věc, ale známe lidi.


doplněno 05.08.16 07:23:

Děkuji za odpovědi. Nejhorší je pro mě ten život v nejistotě co bude a kdy to bude. Chci být s milovanou osobou a nemohu. Můžu pouze čekat , kdy bude mít čas a kdy bude ten vhodný okamžik k setkání.Vím že je vdaná a bojí se prozrazení. Život letí strašně rychle a čekání je ubíjející.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 04.08.16 17:54
avatar

Dobrý den. Nějaké děti? Na obou stranách...


doplněno 04.08.16 18:01:

V tom případě bych to nechal na té paní, rozhodně nenaléhejte, jen buďte spolu, když to jde... Ale také si můžete zjistit aktuální fyzičku jejího manžela - kdyby se najednou rozhodl věc řešit "po svém".

On takový vztah se bude stále více projevovat v jejich manželství, až nakonec k tomu rozvodu dojde a můžete slavit...


doplněno 04.08.16 18:14:

Manželovi to buď je jedno a má svou milenku nebo to pozná - někdo dřív, někdo později... do roka a do dne se to vyřeší. Nejhorší varianta by byla při řešení situace tím manželem díky násilí... ale to už snad v tom jejich "mrtvém" vztahu nehrozí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lojzicek123
Datum: 04.08.16 17:56

18 a více let.

Od: lojzicek123
Datum: 04.08.16 18:08

Myslíte si , že to žena nedokáže skrývat a manžel to pozná?

Datum: 04.08.16 23:06

Tak na mě by to manžel poznal stoprocentně. A troufnu si tvrdit, že já na něm také.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.16 17:56
avatar

Pokud má děti, tak ji nelákejte.

Má odpovědnost a povinnost vychovat děti a postavit je do života.

Ona se kvůli Vám rozvede a rozbije rodinu, která alespoň trošku funguje.

Vidím, že jsou děti starší, ale stejně jsou v tomto věku hodně citlivé.


doplněno 04.08.16 18:04:

Ve Vaší věkové kategorii je přebytek žen, tudíž máte velmi velkou šanci, že se seznámíte s rozvedenou, nebo vdovou.

Pokud Vaše známá odejde kvůli Vám od rodiny, vsadím se, že její děti Vás budou nenávidět. Možná se s ní přestanou stýkat.

Vaše krásné chvíle časem skončí hádkami a vyčítáním. Paní ztratí svoji rodinu a s Vámi asi novou již nezaloží. Nebo byste měli ještě společného potomka? Nevíme, jak je paní ,,mladá,,. Dneska rodí i okolo 40.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: svet®
Datum: 04.08.16 17:58

Popsal jste to pěkně a z 90% se potýkají lidé se stejným problémem. Na prvním místě pro ženu je bezpečí a zabezpečení ! Žádná nerada přechází z kaluže do bláta ! Ale jak píšete je zabezpečená a po letech na něco zvyklá soukromí apod. Když by se přestěhovala k Vám naruší to její současný život .To byste jí musel nabídnout něco víc než má právě doma ! Tohle je patová situace ! Ona se s Vámi bude scházet ale žít už ne :( Po čase to skončí sama ! Teď jí to baví uvidíte za 1 rok dejte tomu čas ale asi mýlit nebudu ! Od zadaných ruce pryč pokud nejsou neštasné !

Ohodnoceno: 3x
 
Od: lojzicek123
Datum: 04.08.16 18:03

Vystihl jste to přesně "Patová situace" Ale jak dál. Opravdu jí miluji a nechci jí ublížit i když jí vlastně už ubližuji. Mám pocit, že bych jí ublížil i kdybych to skončil přestože nechci. Současně nechci být sobec, který myslí jen na sebe.

Od: svet®
Datum: 04.08.16 18:10

Vy jí neubližujete , možná jste až moc přecitěvělí . Zkuste udělat společný výlet a tam si opravdu promluvit co bude dál, že se trápíte ,žít bez ní. Nakonec Vám odpoví ,že Vás to samého donutí jednat .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.16 18:00
avatar

Zadaná je nejlepčí, člověk se o ni nemusí starat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.16 19:14
avatar
Tak zkušenost s reakcí rodiny, máte i Vy sám? Jak se rodina staví k odchodu Vaší manželky od Vás?
Záleží i na tom, jak moc jsou s manželem harmonický pár pro okolí.
Jinak jak jste spolu s milenkou dlouho? Nelámejte to přes koleno a nechte tomu volný průběh. Užívejte si volné chvíle spolu a uvidíte, jestli to bude mezi Vámi stejné, až odezní taková ta zamilovanost, kdy s člověkem lomcují hormony a není schopný se chovat racionálně.
Neměla by rodinu opouštět kvůli Vám, ale hlavně kvůli sobě i když se lépe odchází právě, když je kam - ač původní vztah nefunguje, zvyk je železná košile a takové rozhodnutí je velmi složité.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: balzerka
Datum: 04.08.16 23:53

Romantika tajných setkání a všední život je o něčem jiném. Netlačte na ni, ale nechte to na ní. Uměla by ona odhadnout, jak bude její manžel reagovat, až by to prasklo? Pokud se tak stane, bude se od ní doma čekat vyjádření, jak si to představuje dál. U nich doma totiž vztah zevšedněl, chlap maká, nosí domů peníze.Ona se stará o domácnost, děti. A on dávno zapomněl na nějaké ty pozornosti. Ale v podstatě ji má rád. Znám případ, že takový milenec manželovi otevřel oči a vlastně pomohl manželství vzkřísit, udržet. I s touto eventualitou počítejte, protože stará láska nerezaví. Asi jen v případě, že její manžel je agresor, cvok, totální flákač nebo alkoholik, máte vyhráno.


doplněno 05.08.16 11:04:

A ještě jsem ve výčtu opustitelných chlapů zapomněla na případ, že by její manžel měl sám známost nebo byl nenapravitelnej sukničkář.

Ohodnoceno: 6x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.