Pohlavní nemoc?

Od: Datum: 02.08.16 09:57 odpovědí: 7 změna: 08.08.16 16:39

Měl jsem líbačku a oralní sex a asi po týdnu jsem měl bolesti v krku, čepy v krku a nateklé mandle. Tak jsem šel na venerologii a nechal si udělat testy na všechny pohlavní nemoci, ale všechny výsledky jsou negativní. To teda nechápu, co to pak může být? Já jsem si byl na 100% jistý že jsem podle příznaků chytl hltanovou kapavku. A co si pamatuju tak mi na kapavku dělali stěr pouze z močové trubice, ale brali mi i krev.. Tak nevím jestli se to rozšíří do celého těla a ukáže jim to že to mám. Nevíte někdo, co mám dělat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.16 10:04

Třeba léčit se jako s angínou?

Ohodnoceno: 4x

Od: ben®
Datum: 02.08.16 10:44

Dobrý den, nezlobte se, ale moc Vám toto nevěřím, resp. věřím Vám jen tu angínu. Nějak si nedovedu představit, že někomu udělají na jeho žádost takové množství testů, když každý ví, že tyto testy (jako všechny jiné) jsou poměrně drahé. To se opravdu nenašel lékař, který by se Vám podíval do krku a řekl slovo angína? Já si myslím, že diagnozu jste si načetl na internetu a nyní jste již zdráv (nebo si skočte k praktickému lékaři). Zdravím!

doplněno 02.08.16 16:51:

repkin - já si myslím, že když někdo požaduje testy bez doporučení praktického lékaře, tak si je "krvavě" zaplatí. Pohlavních chorob je spousta, tak to bylo zřejmě drahé - u praktika by tu angínu vyléčil zdarma (na pojišťovnu). Těším se na vysvětlení, které nám tazatel poskytne.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.08.16 13:34
Testy udelaji ale pohlavni nemoc to nebude. Je to jen paranoia a k tomu nejaka angina.

Datum: 02.08.16 17:19

Mladý muž asi dobře ví co má za partnerku, proto běžel rovnou na venerologii. Předpokládám, že i tento dotaz je prázdninový.

Datum: 02.08.16 17:51

Prosím napište co předcházelo stěru z močové trubice při vyšetření na kapavku!

Od: alakroft
Datum: 08.08.16 15:06

Dobrý den,

Zřejmě jste měl líbačku a orální sex s někým, kdo je špína a nebo ho neznáte, proto tedy myslíte ihned na ty nejhorší nemoce. Začnu pěkně z ostra a držte si klobouky! Při syfilisu se udělá prvotně většinou na penisu vřed malých rozměrů, ale nemusí tomu tak být, může se jednat o latentní(skrytou) verzi. V podstatě žádné příznaky, ale postupem času to začne likvidovat tělo... Problém je, že testy na tuto chorobu jsou velmi nespolehlivé! Léčba je velmi účinná, ale kdo vás bude léčit bez nálezu? Nikdo... Tato nemoc může dospět do stadia, kdy už nelze vrátit způsobené poškození, vlastně se jedná o "tikací bombu". Treponemy mají tendenci vlézt do mozkomíšního kanálku a odhalit toto, je velmi obtížné. Kapavka, říká se, že teče z penisu... jenže také to tak nemusí jistě býti... Testy se dělají např. PCR metodou, ale také je nespolehlivá kvuli rychlosti sběru vzorků. Ihned po odběru se musí vzorek(dokonce kap byl měl být zahříván při cestě) dostat co nejrychleji do laboratoře. U syfilisu to platí také. Jinak tyto bakterie na vzduchu rychle hynou. Z toho všeho plyne, že nemáte moc dobré šance! Doktor si může dokonce hrát na boha a říct si, tak on spal s prostitutkou, dobře, patří mu to! Doktoři nemají rádi tyto lidi! Doporučuju se modlit a narazit na dobrého lékaře! Pozor! Nýbrž, třeba máte obravdu jen obyčejnou chřipku nebo angínu a zbytečně to nafukujete!

doplněno 08.08.16 15:15:

ps. Vše mnou napsané, je jen můj osobní názor a může se jednat o fikci, skutečnost může být rozdílná! Nutno poslouchat rad lékaře!

Od: vbvh
Datum: 08.08.16 16:39
Nechodí se s anginou k praktickymu? To je nějaká novinka a angína se teď léčí na venerologii? :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.