Penále za minus čsob

Od: Datum: 31.07.16 16:08 odpovědí: 4 změna: 31.07.16 20:32
brý den
Dostanu penále první den když tam budu mít minus na účtě
Prefikl jsem částku potřeboval sem platit
Rad bych ti teď dorovnal ted ale nefunguji dveře jim
Ta částka která mně dostane di minusu se strhne až pondělí budou chtít penále první den když to dorovnam pondělí odpoledne
Děkuji za odpověď
Banka ČSOB

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.16 19:56
avatar

Podle mne jste se dostal do povoleného přečerpání, což znamená, že aby banka mohla zaplatit Váš příkaz, musela Vám půjčit, samozřejmě za nějaký úrok. Jakmile tam (na svůj účet) peníze doplníte, tak půjčka se splatí, navíc zaplatíte ten úrok, což ošem za takto krátkou dobu nebude nic, co byste významněji pocítil. Je to lepší, než nechat platbu neuhrazenou pro nedostatek prostředků na účtě a dostat (od věřitele) penále nebo jinou sankci. Klidně si můžete nechat tuto věc vysvětlit na přepážce. Jinak mimo pracovní dobu se dveře v sídle pobočky, kde je bankomat, dají otevřít kartou.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: uska®
Datum: 31.07.16 20:13

Předpokládám, že nemáte zřízený kontokorent. Při překročení běžného účtu bývá poplatek 200 - 300,- Kč + úroky 30% p.a. Poplatek je za porušení smlouvy klientem.

Starší článek je třeba zde

http://www.bankovnipoplatky.c…ijde-poradne-draho-10017.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.16 20:16
avatar

Dám stranou to, že takovouhle děsnou "češtin" jsem viděla naposledy z překladače na google, a rovnou se vrhnu na odpověď: mám Eru, která patří pod ČSOB a jednou jsem také přečerpala (resp. jsem si tam nechala nějaké peníze, ale banka mi strhla pár poplatků a tím jsem se dostala do mínusu). Volala jsem hned do banky a bylo mi řečeno, že pokud uhradím co nejdříve, tak poplatky nebudou. Byla jsem ale v mínusu asi jenom 20 kč. Řekli mi, že to je zanedbatelná částka a i po uhrazení až třeba za dva/tři dny by "pokuta" byla v řádech halířů. Uhradila jsem hned ten den.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.16 20:32
avatar

Kolikoli, nenapadlo Vás, že čeština není mateřským jazykem tazatele ;)?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.