Syn sexoval v autě

Od: Datum: 29.07.16 05:19 odpovědí: 25 změna: 01.08.16 15:12

Dobré ráno. Včera jsme jela ráno do práce a všimla jsem si otisku chodidel na předním skle. Samozřejmě mě hned napadlo proč to tam je, ale jak si to od syna potvrdit? Zatím se nepochlubil, že by něco s někým měl.

Doufám, že to nebyly jeho nohy. Chtěla bych ho trochu porápit (nemyslím ve zlém) a nějak mu sdělit, že takové věci by měl po sobě zametat. Přeci jenom jsem jeho matka a takové věci by si mělo dítě nechávat pro sebe.

Máte nějaké podobné zážitky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.16 06:11

Jak to víte? To znáte ze své zkušenosti?Nebo mu závidíte?

doplněno 29.07.16 06:26:

a proč chcete zážitky? u nich se vzrušujete taky?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.07.16 06:35
Já za mlada blbnul ve všech autech co sem kdy měl i v trabantu ,tam to šlo velmi dobře neměl totiž středovej tunel *smich*
Nevidim na tom nic špatnýho akorát táta občas nadával když našel na přední kapotě vozu o důlek navíc a nák už nezabírala výmluva na noční krupobití *smich*

Datum: 29.07.16 06:43

Přešla bych to mlčením. V klidu vůz upravila, skla otřela.

Vrátila bych se k tomu až za nějakých pár let, při vhodné příležitosti. Potom už ta sranda bude pro oba.

Pro Vás možná popíchnutí, pro syna trapná situace.

V tomto věku kde najít vhodné, klidné místo beze svědků?

Každý si s tím projdeme, ono se to srovná. Koho by to napadlo, že budou otisky na skle? Zvláště, pokud akce probíhala v noci, za tmy, nemuseli se všimnout.

Když by se vše opakovalo, možná bych syna požádala o úklid auta, vyluxovat a poutírat skla.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.07.16 06:43

Jak je syn starý? :-D Jednou, to bylo v době, kdy děti sexovaly mnohem, mnohem později, vyprávěla kolegyně:"Představte si, Martin přijel ze školy a já jsem mu vybalovala tašku a ten kluk tam měl v kapse kondomy!" "A co jsi udělala?" "Dala jsem je zpátky, ať je proboha nikdy nezapomene!" ;) Ve svých dětech vidíme děti, ikdyž dětmi už nejsou. Když se tak zamyslím, je lhostejné, kolik je jim let. No, co už! Dětmi už nejsou! :) A taky bychom měli z paměti vydolovat vzpomínky na své mládí. :-D

Ohodnoceno: 4x

Datum: 29.07.16 06:59

Pokud není synovi 14, ale přes 20, nechte ho být. Ať se mládí vydovádí. Děvčata se mu asi líbí, to ani jako matka nevíte, že by měl nějakou lásku?

Nebo je možné, že ví, jaká jste lítačka a tak ty otisky nastražil na Vás schválně. A myslel si: Ta bude zase prskat! :-D A ono to vyšlo.

Vy jste nikdy v autě neskotačila? Pohodlné to není, to je pravda. Zkuste si osvěžit paměť. No tak...

Pro pobavení:

1/ Ještě snad za totality se zpívala taková žertovná písnička, nevím už, kdo ji zpíval - že by Peterka? Loučím se s Tebou, můj plechový kamaráde...je to o tom, jak majitel prodává své staré auto. A auto mu jako pomstu prozradilo, od čeho že má nahoře ve střeše vymáčknuté ty 2 dírky - to byly jehlové podpatky jeho manželky! *smich*

Tak o tom nepřemýšlejte, pokud je syn dospělý. Pokud ne, zakázala bych mu za trest Večerníček! *smich* Jaga.

Datum: 30.07.16 20:38

Ty hajzle. Tak ty mě chceš prodat. No, mně to už řikal ten blbej favouš vodvedle... ***... víš, vod čeho jsou ty dvě dírky v tapecíruňkou pod střechou? Tak já ti to povím... nesmrtelné. Stefal a Peterka.

doplněno 30.07.16 20:43:

Paleček a Janík. Kdo se v těch šoumenech má vyznat, všichni byli dobří.

Datum: 31.07.16 06:23

Bingo, inžinýrko! *palec*

Mám tuhle písničku taky ráda, a tápala jsem po interpretech. Máte pravdu, dobří byli všichni! Moc dobří. Jaga.

Datum: 29.07.16 07:07

No vida, jak je syn šikovný *smich* Asi bych se ho v legraci zeptala, jestli nemám pořídit větší a pohodlnější auto?

Od: ben®
Datum: 29.07.16 07:20

Dobrý den, zachovejte klid a "dekórum". Nemusí to být tak zlé, jak se Vám to nyní zdá - nemusel tam sexovat syn, ale třeba jen Váš manžel vezl stopařku . Zdravím!

P.S. Otisky nohou byly z vnitřní nebo vnější strany předního skla?

doplněno 29.07.16 17:38:

eulalie - snad se bude bavit i tazatelka, až jí to bude manžel zdůvodňovat . Ovšem, otisky nohou z vnější strany předního skla by byly větší záhadou (snad to tazatelka upřesní).

Datum: 29.07.16 16:51

Jejda, Bene, tak jsem se dlouho nenasmála... prý "že možná vezl váš manžel stopařku..." *smich* Jen tak dále :)

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.07.16 10:27

A sexoval syn v autě? Např. moje sestra praktikuje jízdu s nohama na palubní desce (samozřejmě jako spolujezdec). Takže ty otisky by mohly mít i podstatně méně peprný důvod. O tom, že tenhle způsob jízdy může skončit dost blbě, zvlášť pokud je v autě airbag, netřeba diskutovat.

Od: uska®
Datum: 29.07.16 10:41

Já bych synovi navrhla, že pohodlnější sex je u něj v pokoji. Stačí předem nahlásit návštěvu a já půjdu do kina. Jen abych v kině nebyla denně*smich*

Datum: 29.07.16 11:15

Místo vytrestání mu sdělte, že jste našla v autě zlatou naušnici nebo řetízek (kalhotky by asi nedal a přemýšlíte co s ní. On takový sex v autě je tisíckrát lepší než hraní automatu nebo hulení trávy na lavečce v parku. ;)

Od: dam®
Datum: 29.07.16 12:28

Zdravím, ani bych to nekomentoval, jern bych mu nachystal okenu nebo něco podobného a papírovou utěrku, s tím, že už bude vědět kde chybička nastala.:-D

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 29.07.16 12:35

A to já bych zase jen tak mimochodem zmínil nebezpečnost tohoto jednání. Jen tak mimochodem bych zmínil veselé příběhy se smutným koncem - milenci si při náruživém milování odbrzdili a tradá z kopce... nebo jen úsměvné - při zapření o čelní sklo toto rozbili...

V autě je to lepší než mezi klíšťaty, ale nebezpečí má různé formy...

Datum: 29.07.16 13:36

Buďte ráda, že znáte malé tajemství ze synova života (to maminky vždycky zajímá) a nechte si to pro sebe.

Od: ogi
Datum: 29.07.16 15:32

Radeji to moc nereste, jeste byste mohla zjistit, ze to byl manzel *smich*

Datum: 29.07.16 15:56

Dobrý den. Na jedné straně píšete, že jste jeho matka a že by si takové věci měl nechat syn pro sebe. Na druhé straně pátráte po tom, jak si své domněnky nechat od syna potvrdit. Proč by se Vám měl chlubit, že s někým něco měl? Je to jen jeho intimní věc a já bych si nechala pro sebe, že se něčím prozradil. Bude se cítit trapně, kdyby se chtěl se svými sexuálními zážitky svěřovat právě Vám, udělal by to sám. Já bych respektovala jeho soukromí, neřešila bych to a neshazovala bych ho.

Od: stir
Datum: 29.07.16 20:09
A co máte za auto? Já mám sklo tak daleko, ze ho nemám jak zevnitř vylestit. To má syn asi pěknou zirafu

Datum: 29.07.16 20:25

Ahoj Andrejko.

Nějaké šlápotky, to je ještě dobrý. Kdyby to s tím sklem dopadlo tak, jak mi před lety prozradila podstatně starší sousedka, tak pak by už bylo co řešit a vysvětlovat. Ona takhle jednou hambačila a kámošovi asi v extázi, vyšlápla přední sklo z gumy ven. Naštěstí se nerozbilo. Jen pak řidič obskočník hledal nějaké přijatelné vysvětlení, jak k tomu došlo. Rozbít ho může cokoliv a kdokoliv. Ale vysklít zevnitř?

Od: honzaaa
Datum: 30.07.16 21:23

Pokud jsou otisky na okně palcema nahoru, tak bych je pečlivě přeměřil a porovnal s velikostí synova chodidla. Aby vás synova odpověď nepřekvapila víc, než si myslíte.

Datum: 30.07.16 21:49

Tak se ho na to prostě zeptejte. To si jako myslíte, že Vám tady někdo řekne od čeho ty otisky jsou?

Od: balzerka
Datum: 30.07.16 23:09

Já bych mu asi řekla: Heleď, nevím, co jsi s tím autem dělal a ani po tom nepátrám. Jen podotýkám, že to auto má špinavý skla. Něco s tím udělej. Hadr a okena jsou támhle.

Datum: 31.07.16 00:20

Já bych se ho na to neptala, zvlášť pokud je dospělý. Bylo by mi trapně - sama píšete, že je to věc, kterou by si měl nechávat pro sebe a tak to také je. Navíc znám lidi, co při jízdě na předním sedadle (spolujezdce) mají nohy opřené o čelní sklo.

Od: marcela
Datum: 01.08.16 15:12

Kdyby chudák kluk věděl, že matka dává v plen jeho začínající sexuální život...*zed*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.