Hlen i s krví

Od: Datum: 26.07.16 17:21 odpovědí: 3 změna: 27.07.16 15:49
Zdravím, od středy mi nebylo dobře a potom jsem měl zvýšenou teplotu a bolest v krku silnou koupil jsem si tabletky a teď už to odeznělo. Jen mírně v pravé části krku pobolívá a teď vykašlávání ještě hleny s krví. Je to normální? Jinak už se cítím zdráv. Díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.07.16 17:27

Dobrý den, v krku je to stále podrážděné, tak vykašláváte (což je dobře). Normální to bude, až nebudete mít potřebu vykašlávat. V těch hlenech té krve snad není mnoho - spíše "žilky" nebo "flíčky", že? Zdravím!

doplněno 26.07.16 17:34:

Dobře, ale čistou krev snad neplivete. Mohla to podráždit smažená strouhanka, která tam působila jako smirkový papír na dřevo. To bude dobré - jenom jezte "měkká" jídla.

doplněno 27.07.16 17:14:

blesik - on bude rozdíl mezi tím, jestli je někomu týden špatně a má zvýšenout teplotu nebo jestli někdo chrchlá a vykašlává krev delší dobu. Tazatel měl příznaky nemoci zřejmé a choroba už také odeznívá.

Ohodnoceno: 0x

Od: ao65
Datum: 26.07.16 17:31
Bylo toho celkem dost ale myslím si že je to od toho jak jsem jedl oběd řízek, že se to rozdráždilo.
Datum: 27.07.16 15:49

Dejte se okamžitě vyšetřit! Není to normální! Moje kamarádka, doktorka, si to říkala taky, že prý si podráždila krk oříšky, jen pár drobných kapiček... A už není mezi námi. Chtějte RTG!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.