Zajímavosti v Brně

Od: Datum: 25.07.16 22:35 odpovědí: 4 změna: 26.07.16 15:15

Dobrý den, po dlouhé době jsme se rozhodli navštívit Brno a strávit tam prodloužený víkend na voucher. . Poradí mi někdo, prosím, kam nejlépe vyrazit a co navštívit za zajímavosti ve městě či okolí? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.16 22:41
avatar

Dobrý den. Záleží na tom, co máte rádi. Když historii - tak hrad Špilberg. Nebo hrobku kapucínů, taky zajímavé. Petrov s kostelem, tam se dá vyjít až do věže, ale odtamtud jsem prchla, měla jsem závrať. Asi by se toho našlo v Brně více, tak vám snad poradí ještě i jiní rádcové.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.16 08:49

Velmi pěkný Brněnský Bronx

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.16 11:52

Milí rádcové, Špilberk se píše s k a Brněnský Bronx - místo, kde bydlí nepřizpůsobiví, už také není, co býval. Pokud bych byla takhle v Brně, tak bych jako "cizinec" asi navštívila vilu Tugendhat, koho to nebaví, tak výše řečené a k tomu starou radnici s vyhlídkou ve věži, podívat se po kostelích - je jich dost otevřeno, což není někde docela běžné, nakonec i Vaňkovka u nádraží není marná, pořád jsou tam venku vidět ty zbytky továrny, z které byla přestavěna. V okolí - co se dá stihnout za jeden den - třeba jet do Blanska do Moravského krasu, zámek v Rájci nad Svitavou, Lysice nebo na druhou stranu Slavkov či Bučovice. Pro masochisty doporučuji v teplech návštěvu brněnské Zoo - jít pěšky do kopce. Možná ještě hvězdárna na Kraví hoře a koupaliště hned vedle. Tak snad ještě někdo s něčím přispěje.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.07.16 15:15
avatar

Kolem přehrady je to také moc krásné, i když v těch vedrech to tam asi bude rozpálené (jsou tam dost skály).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.