Ztraceny vyucni list

Od: Datum: 02.10.16 18:30 odpovědí: 3 změna: 03.10.16 09:21
Dobry den,
Zitra mam jit na pohovor a chteji po me vyucni list.Jenze ted rekonstruji byt a veci mam po krabicich.Jedine co jsem nasel je vysvedceni o zaverecne zkousce.Ktere jsem dostal s vyucnim listem.Muzu to pouzit misto vyucniho listu.
Dekuji

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kolk
Datum: 02.10.16 18:37

tak rychle nic už neseženete.Já bych tam šel normálně a nic bych neříkal.Když by ho chtěli tak řekni,že si ho nemohl najít později přineseš .Sběhal jsem toho už dost ale skoro nikde výuční list vidět nechtěli.Stačilo jim že jsem to uvedl v životopisu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.16 07:55
avatar

Přeji vám, ať u pohovoru obstojíte a najdete zajímavou, dobře honorovanou práci. *palec*Při nejbližší příležitosti požádejte školu, sekretářku ředitele, o vydání kopie vyučního listu. Dostanete ho bez problémů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.16 09:21

Ano, ale jak je pán ze školy dlouho? Mám dojem, že škola archivuje vysvědčení 20 let a pak se to snad dává někam do archivu dále. Mě vydali ve škole mat. vysvědčení po 15-ti letech v poho. Nejdříve to tam chce zavolat aby to mohli připravit, mě to dali za 3 dny.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.