Sex, hodne fyzicky narocny?

Od: Datum: 24.07.16 20:52 odpovědí: 33 změna: 05.08.16 18:24
Dobry den, zajimalo by me, jestli je sex hodne fyzicky narocny?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.16 20:54

je i není, Záleží jak moc jej vychutnávate a kde se přitom nacházíte.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 24.07.16 20:59

Až vám bude aspoň 15 let tak to zkuste a uvidíte. Podle mě je mnohem náročnější složit 20 metráků uhlí.

Ohodnoceno: 2x

Od: mist
Datum: 24.07.16 21:05
15 uz mi bylo davno, zatim jsem jen nemel prilezitost :)
Datum: 24.07.16 21:17

Co znamená "dávno"? 2 nebo 3 roky?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.07.16 21:22

3 roky, doufám, že to není trochu trapné :)

Datum: 24.07.16 21:24

Trapné to není, spusta lidí čekala ještě déle .) každopádně, ono může i nemusí být fyzicky náročné, záleží, jak poctivě a jak dlouho se to provozuje :D

Datum: 24.07.16 21:26

Trapné to není vůbec ale opravdu je lepší to vyzkoušet a nemusíte přitom hned trhat nějaký rekord. Sex není jen o tom aktu spojení, hlavně po sexu se neodchází a s partnerem se mazlí, tak ne abyste hned po vyvrcholení šel sem, napsat nám jaké to bylo.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.07.16 21:38

ani nevíte, jak rád bych to vyzkoušel, ale prostě nemám jak, nejsem vymetač diskoték, kde bych to zkoušel na každou *nevi* Škoda jen, že holky v mém věku nejsou tak "sexuchtivé", na zemi by hned bylo krásněji *smich* a samozřejmě bych hned svůj zážitek nešel hned troubit tady na poradnu :-D

Datum: 24.07.16 21:51

Nemusíš chodit na diksotéku a přesto si ženskou můžeš najít. Ony taky všechny nevymetaj diskotéky, to mi věř. Já svou ženu potkal v autobuse cestou ze školy.

Datum: 24.07.16 22:01

to je super :) a máte i jiné tipy na místa, kde bych mohl nějakou potkat?

Datum: 24.07.16 23:35

Někdy potkáš fajn ženskou v místech, kde bys to nečekal. Hlavně nesmíš jít někam s cílem, že tam tu ženskou najdeš. Ony to na tobě poznaj, že je chceš strašně moc, budeš to mít napsané na čele a nebudou tě chtít. Jinak s klukama jezdíme každý rok na týdenní čundr. Vždy někam jinam a to bys koukal, jak se můžeš seznámit v kempu s pěknejma holkama. A na Moravě obzvlášť (tam jezdíme nejradši) *smich*

Datum: 24.07.16 21:09

:-D tak hlavně ze sexu má člověk nakonec větší radost, než po skládce uhlí. Ikdyž...je-li uhlí moje, nakonec je to vlastně taky radost.

Datum: 25.07.16 08:00

No ona časem přichází doba, kdy člověka potěší víc to složené uhlí. :(

Od: lego®
Datum: 27.07.16 01:00

Zenska hreje, ale uhli je uhli

Od: balzerka
Datum: 05.08.16 11:48

magdon + lego - už dlouho jsem se tak nezasmála !

Jo, a kde lze potkat dívku? V zájmových organizacích, oddílech, kroužcích, na turist. vycházkách, exkursích, přednáškách, různých akcích, při cestách vlakem, prý často na svatbách svých známých, na srazech, v divadle, vystoupeních, na koupalištích...Zjistěte si, co máte v okolí za možnosti. Sezením doma si nepomůžete. Jen nehledejte tam, kde vám to nesedí: např. v hospodě, na diskotéce, v pivnici...A pokaždé hodně pomůže humor a úsměv. Pohodoví a pozorní kluci přitahují.

A k otázce fyzické náročnosti sexu. To je tak fajn, že se to neřeší. Obecně zdatnej je na tom líp, ale jsou způsoby, které nevyčerpají a potěší stejně.

Datum: 24.07.16 21:00

Chacha, záleží na tom, s kolika partnery ho povozujete!

Datum: 24.07.16 21:08

No, mám asi 5 minut po sexu a bylo to hooodně náročné, ale t vůbec není na škodu *frajer*

Datum: 24.07.16 21:11

A to po sexu tráviš čas na poradně? Může být, druhá polovička odešla domů, nebo se kouká na televizi?*hi*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 24.07.16 21:45

Manželka kouká na nějakej seriál a já šel zapnout hudbu na noťas a v otevřeném okně na poraďte jsem si všiml této otázky. Jinak obvykle na pc po styku nechodím

Od: lolec
Datum: 24.07.16 21:12
Masturbace neni sex, honimire!

Datum: 24.07.16 21:17

ted vam akorat zavidim *smich*

Od: paw®
Datum: 24.07.16 21:21
Sex jako takovy narocny byt nemusi, ale kdyz si nabrnknes zenu maratonce a navic myslivce, tak si pak i pekne zabehas.

Datum: 24.07.16 21:42

Zdravím,
svého času jsem někdě četl, že co se týký fyzické námahy, tak jedna soulož je rovna cca výstupu po schodech do úrovně 3. patra.

Datum: 24.07.16 21:48

tak to by mělo být v pohodě :), sice nevím, jak moc je tento fakt ověřen, ale budu vám věřít *smich*

Datum: 05.08.16 12:46

Nikdy mne nenapadlo to ověřovat v praxi, ale je fakt, že byly doby, kdy jsme běhali kvůli souloži po schodech i výš než jen do 3. patra.
Jinak šikovný chlap, když už na to fyzicky nestačí, se z toho ale dokáže vždycky vylízat ;)

Od: axus®
Datum: 25.07.16 01:07

Zkousel sem oboji a nesnese srovnani. Priste cist mene teorie a zkusit vice praxe.

Datum: 05.08.16 18:24

To je blbost. Před nedávnem jsem se rozhodl dělat něco pro zdraví a tak jsem denně zvládal 6 pater 3x těsně za sebou svižným tempem, takže ekvivalent 6 souloží. (Po měsíci jsem toho musel nechat, nevydrželo to koleno:(). No nevím, nejsem už nejmladší, v sexu bych takovou zátěž asi nezvládl *plac*.

Od: fik
Datum: 24.07.16 22:15

To se přece nedá nijak měřit,co sex to originál. Záleží jak rychle a kvalitně jej děláš,záleží kde ho děláš-v autě bude náročnější než někde v pohodlný posteli. Taky záleží jak jsi fyzicky zdatný,pokud jsi 150kilová bečka sádla a vůbec se ti podaří zasunout,tak po dvou taktech z tebe bude lejt jak z prokoplý studny a funět jak lokomotiva,pokud jsi vytrénovaný tak ti 15 minutový číslo skoro ani nepřijde

Datum: 24.07.16 22:19

jsem poměrně fyzicky zdatný, děkuju za odpověď :)

Od: vanad1
Datum: 25.07.16 08:45

Ideální je těch 5 minut, pak je to jen pro...ný čas... Kdo nechápe, je to legrace.

Datum: 24.07.16 22:55

ano je, pokud se nebavime o par minutach, ale o par hodinach :)

Datum: 24.07.16 23:33

Asi jak pro koho.

Datum: 25.07.16 08:46
No pokud si najdeš tlustou a ošklivou a navíc budeš ještě střízlivej tak věř že to bude strašná dřina *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.