Jak prodávat Swarovski šperky?

Od: Datum: 24.07.16 19:04 odpovědí: 2 změna: 24.07.16 21:18

Chci prodávat Swarovski šperky, nevíte někdo, jak získat od firmy Swarovski povolení či slmouvu, nebo jak to nazvat. Platí prý, že abych mohla napsat o předmětu, že je to Swarovski, tak musím mít nějaké jejich povolení. Co jsem se koukala na jejich stránky, mají vše anglicky. ŽL si budu vyřizovat po létě.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.16 20:12
avatar

Velmi pochybuji, že s Vámi firma Swarovski uzavře franchise. To byste musela mít luxusní butique podle jejich kritérií, pokud byste se specializovala pouze na jejich výrobky. Nebo už zavedené zlatnictví, nebo stříbrnictví, abyste od nich získala pouze některé výrobky k prodeji. A je samozřejmé, že v žádném případě nemůžete prodávat cokoliv, třeba nějaké čínské napodobeniny, nebo naše české šperky-bižuterii, pod jménem této firmy, protože byste zaplatila takovou pokutu za zneužití jejich jména, že byste to do smrti nezaplatila. A mimochodem, naše křišťálová bižuterie je také krásná a s tím byste určitě problémy neměla. Vybrala jste si značku Swarovski, ale to je nejdražší značka v tomto oboru a ta si to sakra hlídá. Já jsem za jeden zip této značky zaplatila v přepočtu 800 Kč. Ale je to zip, který se tady ani nedá koupit a je to na něm vidět na dálku.


doplněno 24.07.16 20:19:

A je mi dost divné že píšete, "chci prodávat šperky Swarovski", podle všeho žádné zboží od něho nemáte a ptáte se na smlouvu. Tak co to vlastně chcete prodávat? Máte to nějak celé popletené, Obchodník nesmí klamat zákazníka. To je trestné.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.07.16 21:18
avatar

Umět kontaktovat jejich odbyt, nebo obchodního zástupce firmy, a zjistit si základní podmínky, by měla být základní znalost obchodníka. Neumíte-li to, ani nezačínejte podnikat.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.