Internet. bankovnictví u KB - změna limitu

Od: Datum: 24.07.16 00:17 odpovědí: 4 změna: 25.07.16 20:29

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o radu. Mám internetové bankovnictví u Komerční banky. Běžné věci celkem docela ovládám, ale nyní potřebuji převést větší finanční částku na jiný účet. Ta částka ale o dost překračuje můj denní limit, a tak mi samozřejmě nešel příkaz odeslat . Hledala jsem tam všude možně, ale nic, kde bych si ho mohla změnit, jsem tam bohužel nenašla. Vím ale, že jednou v minulosti jsem to po delším hledání, myslím, našla, ale to bylo povolení, abych kartou mohla platit přeš internet. Vím, že než mi to vyřídili, tak to trvalo asi 3 dny, ale podařilo se. Nyní ale jsem hledala už víckrát a prostě ani nic takového nemůžu najít. Nevíte, prosím Vás, jestli to tam někde lze najít a změnit si denní limit? Možná, že to zas změnili, když tam něco ,,vylepšovali. Moc by mi to ale pomohlo. Nechci kvůli tomu chodit do banky a ještě se třeba objednávat a abych každý den posílala část t3 částky, to je blbý a na dost dlouho, limit mám docela dost nízký... Nemáte s tím někdo zkušenost a nemohl mi to, prosím, polopaticky popsat? Byla bych moc vděčná.

Děkuji za Vaši pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 24.07.16 00:45
avatar

Dobrý den, patrně to bude problém, jehož řešení je popsáno viz odkaz (druhý článek) a budete potřebovat telefon. Zdravím!

https://www.kb.cz/cs/ucty-pla…latim-chytre/platim-bezpecne/

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.07.16 13:41

Nejde to, je to jediný limit u tohoto účtu, který sama nezměníte. U této změny musíte dojít na pobočku, poradce Vám vyjede změnu-doklad, kterou musíte podepsat.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: rora®
Datum: 25.07.16 17:16

Taky jsme řešili. Trvale lze limit zvednout na pobočce, jednorázově po telefonu. Bylo to hned.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.07.16 20:29
Stačí zavolat na linku internet bankingu a tam vám to prenastavi na jednu nebo vice plateb
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.