Jak komunikovat na seznamkách

Od: Datum: 19.07.16 10:17 odpovědí: 4 změna: 19.07.16 16:28

Zdravím,

jak komuniikovat a hlavně oslovit někoho na seznmkách, aby se nestalo, že se nedočkám odpovědi. To se mi totiž stává vždycky. Když už se odhodlám někoho oslovit, tak následně se odpovědi stejně nedočkám. Často ale hlavně nevím jak začít. Obyčejné ahoj, ahoj jak se máš atd. mi přijde k ničemu.

Jak začínáte konverzaci na seznamkách a pokud jste žena, jaké oslovení by vás zaujalo?

Děkuji předem :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.16 11:08

Dobrý den,

záleží na tom, co má daná "paní, žena, slečna" v profilu, co Vás na ní zaujalo a na to následně navázat... ze začátku bych to s lichotkama nějak nepřeháněla ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: janm
Datum: 19.07.16 12:26

Moc si s tím hlavu nelamte, co vím, tak známý má úplně stejný problém a když už mu odpoví tak většinou slušně "odmítnou". Oslovujte bez ostychu co největší počet vyhlédnutých žen, zvýšíte alespoň pravděpodobnost...jinak co jsem to začal díky kamarádovi sledovat, myslím že přez seznamku bude "volný" do smrti *smich*

Ohodnoceno: 1x

Od: kolemjdouci
Datum: 19.07.16 12:24

Berte to tak, ze te zene prijde nekolik desitek odpovedi denne. Pokud se podiva treba jednou za par dni musi se prohrabat peknou hromadou odpovedi. Uznate, ze odpovedet a komunikovat s kazdym nejde. Pak si vybere nahodne nebo podle momentalni nalady. Aby vam odpovedela, musel by jste se v odpovedi trefit presne do toho, co ona hleda (aby to mela bez namahy rovnou na taliri) nebo mit proste stesti nebo ji zaujmou fotkou/vzhledem.

Od: mzxy
Datum: 19.07.16 16:28

nejlepší je "ahojík, jak se máš".." ahojky, co tady hledáš"...

jsou to zaručené pecky na které nelze odpovědět jinak nez dlouhým složeným souvětím...:-P

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.