Chybím jí, ale nenávidí mě. What?!

Od: Datum: 18.07.16 02:30 odpovědí: 12 změna: 18.07.16 19:28

Jak to mám chápat? Otázka hlavně pro ženy. Přestal jsem se jen ní stýkat asi po 4 letech a vztah jsme měli pevný. Ona si našla kluka a já si užívám free s kámošema a to co je v nadpise, tak jsme se dozvěděl od jednoho kamaráda, že mu tohle řekla.

Jak to mám chápat? Mám se jí znova začít plést do života? Po dlouhé a silné bouřce se to konečně uklidnilo, ale teď se dozvídám tohle.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lm®
Datum: 18.07.16 04:45

Jsem žena a jako žena tomu rozumím.Pořád Vás má v hlavě.Něčím ji strašně štvete (za to Vás nenávidí). Něčím ji přitahujete ( to jí chybí) .Čemu na tom nerozumíte?:-P

Zda se máte o něco pokusit,v tom Vám nikdo neporadí,to musíte vědět Vy ,jestli k ní něco cítíte Vy .*tuc**frajer*

Zdravím Lenka

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.07.16 08:36

Ráda bych vám dala bod, ale nedovolí mi to, prý velký podíl na . . . já nevím na čem, což je blbost. Tak alespoň tak *palec* Máte pravdu, z hlavy a ze srdce nelze jen tak vymazat několikaletý intenzívní vztah. Zvláště pak, když byl rozchod rychlý. Ona k němu nedozrála. *hej* Tazateli, nic nezjišťujte, nechejte to tak. Jestli to má být, bude to. Osud to tak zařídí.

Od: ben®
Datum: 18.07.16 06:22

Dobrý den, nechte to už být - to děvče neví, co vlastně chce nebo je momentálně sama a tak loví v minulosti, aby se samoty zbavila. A nedoufejte, že opakovaný vztah bude nějak úžasný (spíše naopak). Zdravím!

doplněno 18.07.16 08:58:

Jak píšete, tak slečna si našla jiného chlapce. Nedá se tedy říci, že se trápí kvůli Vám a ani to, že Vás má stále v hlavě, jí nebrání být v jiném vztahu a říkat hezká slůvka o lásce novému chlapci.

Komu lhala dříve či právě lže, je už na Vás (jestli jí to zase budete věřit, ale bacha na to).

Ohodnoceno: 0x

Od: maky®
Datum: 18.07.16 06:22

bude to něco jako že nemůže být ani s vámi, ani bez vás...přesne jak to popsala Lenka, Jestli vám dělá dobře free život,

tak si užívejte a využijte svobody dřív, než vás ňáká "klofne" :-D

Datum: 18.07.16 07:22

Také tomu rozumím, A jestli chcete vědět víc, pověřte kamaráda, ať zjistí, kterou věc či vadu na charakteru na vás nenávidí.Můžete se pokusit toto pak svou vůlí sám na sobě změnit . Třeba pro případné partnerky.

Datum: 18.07.16 08:28

- pokud jste v současném životě spokojený, nechte to být - pokud na ni pořád myslíte - klidně to zkuste znovu - stejně Vám to nedá.. Ale počítejte s tím, že se "bouřky" budou opakovat. Ale někdy právě toto je zárukou silného vztahu - každy to má "nastavené" jinak.

Od: mcfight
Datum: 18.07.16 10:33

Našla si jiného, tak asi věděla proč. Nechte jí plavat nevěrnici, pokud do toho budete šťourat, nic dobrého z toho pro vás nekouká, jenom jí naboostujete ego. Za tyhle tajemné, nejednoznačné plky si nic nekoupíte, leda trampoty.

Datum: 18.07.16 10:52

Je strašné, že není možné žít ani e ženami, ani bez nich. G.G. Byron (a opačně to platí taky)

Ženy nevědí, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou. O.Wilde

Problém starý, jako lidstvo samo. Nejste v tom sám...

Datum: 18.07.16 11:05

Ne, nepleťte se jí do života. Ona si ten svůj žije bez Vás, našla si někoho jiného a co Vám řekl kamarád berte s rezervou a neřešte to.

Od: balzerka
Datum: 18.07.16 12:52

To tak bývá. I dlouho po rozvodu člověk někdy miluje toho, s nímž se rozešel. Tady ona ho má ráda, ale nedokázala by s ním žít, pro některé jeho vlastnosti. Př. alkoholik, vztekloun, žárlivec, lenoch čili nefachčenko,chronický nevěrník...

Datum: 18.07.16 15:53

Balzerko, je to přesně tak, jak píšete. To je můj případ. Tak se to stalo i mi. Milovala jsem ho, vlastně miluji dodnes, ale neměla jsem ho ráda. A nemám ho ráda dodnes. Sama sobě se divím, ale je to tak. Dokonce je to tak, že bych s ním nemohla strávit ani celý jedn den. Tak ho nemám ráda!

Od: balzerka
Datum: 18.07.16 19:28

Však ze mne taky mluví vlastní zkušenost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.