Půjde to nějak opravit

Od: Datum: 17.07.16 11:48 odpovědí: 3 změna: 17.07.16 13:15
Dobrý den,
Mám boty k lidovému kroji a před časem jsem si je bohužel poškrábal, zdá se že to je jen "povrchové zranění",které na funkci nemá vliv...
Chtěl jsem se zeptat jestli to půjde nějak opravit (nechal jsem si je šít na míru u jednoho ševce, který se na tyto boty specializuje a zajel bych i k němu, ale mám to k němu docela daleko, tak se chci první zeptat zde, jestli má cenu za ním vůbec jezdit...)
Děkuji mnohokrát


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 17.07.16 11:55
avatar

lze pouze vzít vojenský krém a pravidelně pucovat - nelze nijak opravit (kroj nosím celý život a kdybych měl kvůli takovým šrámům na kráse řešit opravu, to bych se asi zbláznil ... kašlete na to)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 17.07.16 12:47
avatar

Souhlasím s přispěvatelem nade mnou, opravdu to nic není. Pokud by vám to i tak vadilo, prodávají se barvy na boty ve spreji. Tím by se to dalo do určité míry zneviditelnit (v reálu to moc viditelné nebude ani v současném stavu, řekla bych).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.07.16 13:15
avatar

Musí se to dát nějakým spešl obuvnickým nástrojem pošmirkovat, vyhladit a poleštit. Zeptejte se někde u Vás, kde pracují s kůží. Není to o barvě, ale o narušeném povrchu. Nakonec se zabarví, aby se se odstín sjednotil.

Hlavně to nedělejte s tím, co máte doma*stop*.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.