Kde si mám na internetu najít kamarády?

Od: Datum: 17.07.16 08:08 odpovědí: 7 změna: 17.07.16 13:17
Chci si najít kamarády na internetu zkoušel jsem Detskaseznmka.cz, ale tam je to mrtvé. Existují jiné stránky, kde se dají najít kamarádi?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tojsemzaseja
Datum: 17.07.16 08:27
Nikdo neví?
Datum: 17.07.16 08:34

Na seznamkách, chatech a jiných sociálních sítích.

Ale proboha! Nehledej si virtuální kámoše na netu. Jdi ven, tam hledej nebo se poohlédni ve škole.

Ohodnoceno: 1x

Od: wamp®
Datum: 17.07.16 08:40
Aleši,
co kdyby sis zkusil najít kanarády v reálu.
U vás v domě,v ulici,okolí,spolužáky ze školy.
Nebo chceš být zavřený celé dětství u compu?
Věř tomu,že tam VENKU je ten opravdový život,dobrodružství a legrace.
V dospělosti nebudeš vzpomínat na to,jak jsi celé hodiny proseděl u virtuálních kamarádů.
Budeš vzpomínat právě na ty reálné,živé a na všechno,co jsi s nimi suprového prožil.
Je přece léto,tak se zvedni a běž ven,je tam nádherně a uvidíš,že mám pravdu ;)
Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.07.16 08:54

Kamarády na NETu nenajdeš, ty musíš hledat ve svém okolí a ne u klávesnice!

Ohodnoceno: 2x

Od: ales6497967949
Datum: 17.07.16 10:10
Tady u nás nikdo není (na vesnici), tak proto bych si rád našel na internetu
Datum: 17.07.16 12:11

Tak se přihlas třeba na Facebook.Tam si do políčka Hledání zadej něco ,co Tě baví.Hledat konkrétní lidi a otravovat je,jestli si mne přidají do přátel,je dost nesmysl.

Zvol si třeba Rybičky,fotbal,tenis,hokej nebo třeba les,přírodu.Tam objevíš lidi tvé krevní skupiny.

Jenže živý kamarád si s Tebou rozumí víc, než někdo schovaný za klávesami.Raději se přihlas do zájmového kroužku nebo klubu.Jednou za týden dojíždět Tě nezabije.

Ohodnoceno: 0x

Od: balzerka
Datum: 17.07.16 13:17

Asi už je pozdě, ale nejlepší jsou tábory. Třeba ty příměstské nebo podle zájmu. Vnuk byl na modelářském, druhý na fotbalovém campu a hned mají nové přátele. To ani na hřišti nikdo není?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.