Kde koupit glycerin - ne eshop

Od: Datum: 08.08.16 18:50 odpovědí: 12 změna: 09.08.16 15:08
Kupovali jste v kamenném obchodě někdy glycerin aspoň litrové balení? Potřebuji kvalitu farmaceutickou. Popř cena
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.16 18:53

Kupoval jsem v lékárnách.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.08.16 18:54

Glycerin se dá koupit běžně v lékárně...cenu neznám, ale nebude to nikterak drahé

Od: stefanjovetic
Datum: 08.08.16 18:59
Litrovky?
Datum: 08.08.16 19:09

Ano, a můžete si objednat i celý pětilitrový barel. Já takto bežně kupovala parafinový olej. Když jsem chtěla jenom litr, tak mi oni odlili ze svých zásob, ale vyjde to dráž, protože se s tím musí patlat a platíte i tu skleněnou lahev. Litr stojí kolem 150 korun, když koupíte celý barel, tak je to kolem 400 stovek. Také je rozdíl cen v lékárnách, neboť má každá svého dodavatele a každý dodavatel má jinou cenu. Já jsem si obchodila všechny lékárny co jsou v mém malém městě a vybrala si tu, která ho měla nejlevnější. Určitě se zeptejte a uvidíte, že ho v lékárně normálně seženete. A klidně se jich zeptejte kolik by vás vyšel celý barel a uvidíte, že to je cenově výhodnější. Já teda nevím na co to potřebujete. Třeba Vám bude stačit ten litr.

Od: mcfight
Datum: 08.08.16 19:07

Cenu přesnou, na korunu nepovím ale je to běžně +-trojnásobek ceny ešopu.

Od: rv
Datum: 08.08.16 20:25

Než se někam tahat, je lepší nechat si to přivézt domů - třeba celý sud.

http://www.fichema.cz/62-glycern--glycerol

Datum: 08.08.16 20:29
Takže panice, říkám ne eshop. Tohle je ignorace otázky, nejsu tak línej abych si něco objednával.
Datum: 08.08.16 20:43

Kupoval jsem 2l. V lékarně chtěli 440Kč, ale jen na objednávku. Jinak měli nějaké prťavé balení.

Koupil jsem to přes e-shop za 180Kč a vyzvednul v zásilkovně.

Datum: 08.08.16 20:57

Takže v lékarně. Ale spíše bych hledal nemocniční lékarnu, ne lékarnu někde v obchodním centru a pod.

Datum: 08.08.16 21:02
Může to být ještě v drogerii farma kvalita?
Od: uska®
Datum: 08.08.16 21:13

Kupovala jsem vloni v lékárně ( na objednávku), asi dva dny to trvalo 1 l balení. Prostě u dodavatele si lékárna objednala. Cenu si už nepamatuji, ale nějak kolem dvou stovek. Kdybych chtěla 3 l, tak objednají i to.

Mastičky jsou lepší vařit do glycerinu jak do sádla, nekazí se. To je info jen pro ty, co se diví takovému množství.

Od: hs
Datum: 09.08.16 15:08
Dobrý den, u nás v lékárně (není to pobočka řetězce, lékárnu provozuje přímo paní lékarnice) jsem kupovala glycerin, měli v 100ml hnědých lékovkách (jak na nich bývají ty červené samolepky ručně popsané); cena byla buď 80,-Kč nebo 120,-Kč za tu pidilahvičku (pro mě to byl tedy šok, protože do té doby každý tvrdil že to určitě bude stát "pár korun" a když jsem to začla v kamenných prodejnách poptávat, tak mě posílali z drogerie do lékárny (řetezcové-to tady máme na každém rohu), pak do papírnictví, odtamtud do domácích potřeb, pak do sámošky a nakonec tedy v té "soukromé" lékárně.
Glycerin jsem potřebovala jako náplň sněžítek na předvánoční prodej dětských výrobků ve ZŠ, takže za sněžítko co jsme žáčkům nacenili na 30,- Kč jsem jen na materiálu investovala asi 100 ,- Kč, ale ta dětská radost mi za to stála Na internetu jsem posléze pbjevila jakýsi "technický" glycerín ve velkých flaškách za nižší cenu, tak už příště budu vědět.
doplněno 09.08.16 15:18: Jo, a v té lékárně se to jmenovalo GLYCEROL (ne glycerin).
doplněno 09.08.16 15:20: Tady píší, že je jedovatý (?) https://www.drmax.cz/zeptejte…ekarnika/glycerin-do-potravin

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.