Projdu vstupní lékařskou prohlídkou?

Od: Datum: 14.07.16 09:00 odpovědí: 10 změna: 15.07.16 08:24

Dobrý den chci se zeptat jestli projdu vstupní lékařskou prohlídkou kterou potřebuji k zaměstnání.

Mám strach že mě lékař nepustí

Moje diagnoza je Paroxysmální supraventrikulární tachykardie a zvýšený krevní tlak v klidu cca.130/80 Beru Sectral 400mg 1-0-0

Práce je to ve výrobě 12 hodin na nohách v nepřetržitím provozu a noční fyzicky nenáročná lehká práce

Jak lékaři postupují?Jsou v těchto případech nekompromisní?Nebo je to v pohodě a kontrolou projdu?Jiné obtíže nemám a ani tato diagnoza mě nijak neomezuje co mohu očekávat?Případně jak ještě tlak snížit až pujdu k doktoru aby mi naměřil ještě nižší?

Přemýšlel jsem dát si jedno pivo ale budu řídit tak co nealko?Nebo tlak snižuje právě ten aklohol?

Jaké máte zkušenosti?

Děkuji moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.16 09:03

Jestli se jedná o vstupní prohlídku u závodního lékaře, je velmi pravděpodobné, že bude chtít výpis ze zdravotní karty od Vašeho praktického lékaře. Od narození až po současnost...s čím jste se léčil, s čím se léčíte teď plus všechny nemoce, které jste prodělal. U nás nelze bez výpisu od praktika prohlídku absolvovat.

Výpis se platí (od cca 200-500kč) . U nás pak proplatí zaměstnavatel.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.07.16 09:16

jj výpis mám jde mi jen o to jestli projdu s mojí diagnozou

Od: balzerka
Datum: 14.07.16 10:59

Neuvádíte věk a ani o jakou profesi se ucházíte. Ty záchvaty rychlého tepu máte dlouho? Jak často? Tachykardii ovlivníte příjmem hořčíku s B6 vitaminem /obojí v lékárně jako Magnex/. Vitaminem E 1x ráno nalačno / 100mg/ .To začněte brát co nejdřív a pravidelně. Roli v činnosti srdce hrají zároveň i křemík,draslík, koenzym Q10 a železo. Když si koupíte melasu, máte v ní snad všechno. Chutná sice jak sladký dehet s pendrekem, ale 1-2 lžíce denně je dobrá přírodní léčba. Tlak se nezdá zas tak vysoký. Někdo si zahrává a dá si před měřením tlaku nějaký uklidňující lék jako Guajacuran/ 1 tbl/. Ten je na úzkost a uvolnění, žádné uspávadlo. Jen je na předpis, tak od někoho, kdo ho má doma. Nebo aspoň nějaký uklidňující čaj, jako meduňku.Já mám nižší tlak po pohybu. Když k lékaři přijedu na kole. Tlak, né tep. Jestli se to krevní řečiště nějak rozcvičím? Alkoholem bych to neřešila, ještě by z Vás byl cítit.

doplněno 14.07.16 11:09:

Sorry, už čtu pozorněji, ta práce je tam uvedena. Teď záleží na tom, co máte v kartě z poslední doby a na tom, jaký lékař to bude posuzovat. Pokud vypadáte zdravě a zdatně, tak ho taky ovlivní.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.07.16 11:56
Guajacuran není na předpis! Je to volně prodejny lék na uvolnění svalů, bolesti zad a úzkostech. Mela jsem ho doporučeny na zatuhnuta záda a uspával mě tak, že jsem ho nemohla brát.

Datum: 14.07.16 11:37

Obavy nejsou na místě. Buď projdete (což je pravděpodobné), a všechno bude OK.
Nebo neprojdete, a to bude mít svůj dobrý důvod - třeba že ta práce není pro vás vhodná a mohla by vás poškodit. Takže vlastně taky OK. Ať to dopadne jakkoliv, bude to ve váš prospěch.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.07.16 12:03

nevím co je Paroxysmální supraventrikulární tachykardie, ale vím co je zvýšený krevní tlak.

Vašich 130/80 je úplná nádhera. Na takový tlak se snad ani prášky neberou.

Od: balzerka
Datum: 14.07.16 15:11

To jsou záchvaty rychlého srdečního tepu.

Datum: 14.07.16 12:51

Já jsem zaplatil za výpis ze zdr.karty,za vyšetření u podnikového doktora plus vyšetření na která mě poslal.Audio,orl a vyšetření karpálů.Nebylo to zrovna nejméně a po všech vyšetřeních mi zaměstnavatel sdělil,že s takovýma výsledkama mě nevezme tudíž ani nic neproplatí.

Datum: 14.07.16 15:23

Vážím 160kg u závodního doktora mám vždycky tk 170/110+- a vždycky me to prodlouží. Takové kuřecí dávky na tlak bere každý druhý. Osobně bych v tom problém neviděl, záleží na jakého blbce narazite.

Datum: 15.07.16 08:24

Ok tak díky jinak tech nádherných 130/80 na které se nemusí brát léky mám díky těm lékum když bych si prášek nevzal tak mám hned 160/90 a víc

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.