Úřad práce a přivýdělek

Od: Datum: 11.07.16 12:19 odpovědí: 2 změna: 11.07.16 13:08

Dobrý den, můžu si přivydělat když jsem hlášená na úřadu práce (první měsíc)? Naskytl se mi přivýdělek na 4 hodin týdně a nevím zda ho mohu vzít, potřebuji na to smlouvu a nerada bych kvůli 16 hodinám přišla o podporu. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.16 12:42
avatar
Privydelek muze byt kolem 4100,-Kč a nepřijdete o podporu.O přesné výši částky se informujte na UP,mnou uvedenou částku berte orientačně.Pracovat lze například na základě DPP.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 13:08
avatar

V době evidence na ÚP smíte vykonávat jen tzv. nekolidující zaměstnání, tzn. zaměstnání, jež Vám nebude bránit v plnění povinností uchazečů o zaměstnání ani v hledání nové práce a s výdělkem max. do polioviny minimální mzdy.

Není ale možný souběh přivýdělku a podpory v nezaměstnanosti. To však neznamená, že byste o podporu přišla. Výplata podpory se na dobu nekolidujícího zaměstnání jen pozastaví, poté bude pokračovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.