Jak dostat částku zpět

Od: Datum: 11.07.16 11:18 odpovědí: 7 změna: 11.07.16 17:04

Dobrý den,

V sobotu 9.7.16. jsem si vyhlédl na inzerci světla pro mé auto, zavolal jsem pánovi , souhlasil s osobním odběrem kde jsem jel 110 km , přijel jsem k němu domů světla mi předal , druhý den, jsem je nechal namontovat v odoborném servisu pod mým dohledem(celou akci jsem sledoval), jedno ze 4 čoček fungovalo ostatní ne, v servisu zjistili že pán mi prodal poškozené čočky uvnitř světla, tak jsem ho kontaktoval a napsal mi že , jsem si to rozbil sám a že mi vrátí jen určitou část peněz, nevím jak mám postupovat , žádnou chybu jsem neudělal, šetřil jsem na ně docela dlouho a teď se mi stane tohle, Jak bych měl podle vás postupovat?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.16 11:19
Koupit si příště světla nova!
doplněno 11.07.16 11:42: Pokud byla světla nová, pak mate nějaký doklad a klasicky reklamovat
Ohodnoceno: 0x

Od: pepinda
Datum: 11.07.16 11:37
Prave ze byli nova
Datum: 11.07.16 11:43
Předpokládám že,kupní smlouva není,bylo jak se říká z ručky do ručky.Byla možnost je vyzkoušet na místě?Jak prokážete ze již při koupi byly vadné?Pokud jsou nové, nelze je reklamovat tam kde byly koupeny?

Od: pepinda
Datum: 11.07.16 11:55
Ne ten pan je koupil nevim kde a byly to zabalene nove ted mi psal ze mi nevrati celou castku ale mohu mu klidne ukazat vyjadreni ze servisu pokud by to pomohlo dekuji
Datum: 11.07.16 12:44
Pokud se pán zabývá prodejem autodílú tak bych to viděl na klasickou reklamaci
Pokud by mi nevyhověl skusit se obrátit na živnostenský úřad
Pokud je to jen někdo z inzerátu tak stim nic nenaděláte

Datum: 11.07.16 16:41

Připadá mi to jako zdržovací taktika, zkusit to můžete, ale nevím...

Datum: 11.07.16 17:04

Jak se Vám ta světla vyplatila? Jízda 110 Km, nefungují - platil jste za práci v autoservisu, trápení s reklamací - telefony, maily, doměnka, že jste nalítl podvodníkovi.

Nebylo lepší si vzít z této příhody ponaučení a kupovat příště v obchodě na paragon?

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.