Stale ho nemiluji, mam se s nim rozejit?

Od: Datum: 09.07.16 22:16 odpovědí: 6 změna: 10.07.16 13:15
Dobry den s mym pritele jsme spolu 2 mesice a ja se stale nezamilovala, je mi 17 let a nechci ho kvuli svym neopetovanym citum nejak ranit, on mi take zatim rika, ze me ma jen rad, ale bojim se, ze ja se do nej nedokazu zamilovat. Neni tam ta jiskra jako v predchozim vztahu. Mam se s nim tedy rozejit nebo jeste pockat?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.16 22:25
avatar

Zdravím. Pokud nepřeskočila jiskra, nezmění se to. Buďte k němu upřímná a najděte si vhodnější partnery oba dva. City se nedají vynutit..


doplněno 10.07.16 13:11:

Babi z Ov - tazatelka není zamilovaná a on do ní zřejmě také ne, když píše, že jí říká, že ji má jen rád. Pak radím, aby si našla ona jiného a on jinou a nenutili se do vztahu za každou cenu..

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.07.16 06:44
avatar

Kapičko, proč oba dva?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 10.07.16 09:18
avatar

vysvětli mu to co nejdříve, aby on si nedelal zbytečné naděje, aby nežil v iluzi, že ho miluješ stejně jako on tebe, v citech si člověk neporučí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 10.07.16 00:24

Snad Vás přeci jen něco spojuje, tak zůstaňte kamarády. Jaký dramatický rozchod, když tam nebyl žádný žhavý vztah. Prostě se méně scházejte. Párkrát se na něco vymluvte, snad pochopí . A jestli mu to bude vadit, tak mu vysvětlete, že u Vás to je spíš přátelství. Že jste si to postupně uvědomovala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.16 05:48
avatar

Prostě jsi se se nezamilovala. Je to jenom kamarád, nikoliv Tvůj partner. Proč ho ale už 2 měsíce vodíš za nos? Na co čekáš? Jiskra přeskočí hned, buď člověk vzplane láskou, nebo zůstane chladný.

U Tebe je to druhý případ. Nečekej tedy na něco /až zahřmí/ a tomu chlapci to řekni na rovinu. Může si najít děvče, které ho opravdu bude milovat.

Ty můžeš zůstat jako kamrádka. I když, kdo ví, jestli to tak on bude akceptovat, lidské vztahy jsou nesmírně křehké. Pokud od Tebe čekal něco víc a nedostal to, asi tě ani jako kamarádku brát nebude. Ale nevadí, budeš mít dobrý pocit, žes ho netahala za nos. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.07.16 13:15

Na lásce není podstatná ta chemie. Chemie vyprchá. Láska je rozhodnutí strávit s tím člověkem celý život. V 17 bych se tím ale asi netrápil a hledal bych tu chemii.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.