Partner zarli na me deti

Od: Datum: 09.07.16 21:33 odpovědí: 9 změna: 12.07.16 12:51

Chtela jsem se zeptat, setkal jste se nekdo s tim, ze by vas pritel zarlil na vase deti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.16 21:44

Kdyz treba syn prijede na navstevu, vadi mu, ze varim jidlo podle syna na co ma chut. Ze si s nim zalezu do pokojiku a povidam si s nim. To same u dcery, vadi mu, ze se ji venuju, sice dcera bydli u nas, ale moc se s ni nevidim, tyden je v praci a tyden s pritelem, sem tam ma pulden kdy je sama doma.

Datum: 09.07.16 23:41
avatar

Možná žárlí, že se s dětmi důvěrně a o samotě stýkáte bez něj, i když by možná přizvání odmítl, ale možná by uvítal, kdybyste se bavili před ním. I když chápu, že už by to pro Vás a děti ztratilo tu intimitu. Je to těžké. Snad si s ním občas promluvit a vysvětlovat, důvody znáte nejlépe sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.16 07:12

Ne,ne tim to neni,nekolikrat jsme se bavili i pred nim a vadilo mu to.Asi mu vadi,ze mam s detma docela hezky vztah.

Od: balzerka
Datum: 09.07.16 22:12

Podle vyprávění kamarádek chlapi žárlí víc na syny. Zdá se, že to je dost častý jev. A dokonce to nemusí být z předchozího manželství, ale vlastní syn. Jak kluk vyroste a má vlastní názor, hned ho otec bere jako konkurenci. Začne ho kritizovat a shazovat, zlehčovat synovy úspěchy. Sousedky syn dorazil ze stáže v cizině a otec ho sprdl ve dveřích, že je doma už dva dny a nic pořádnýho zatím neudělal. Syn byl rozladěný, že si táta neposlechl jeho vyprávění ani nevybalil dáreček. Jestli tatínek nepotřebuje taky pochvalu a pozorné posluchače, když se cítí stranou?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.16 21:23
avatar

A děláte zmíněné i pro partnera? Povídáte si jen s ním třeba večer u vínka, uvaříte mu, na co má chuť? Pokud ano, tak se holr musí smířit s tím, že nežijete sami a holt Vy máte děti a pěkný vztah s nimi. Jsou chlapi, co žárlí na všecho a všechny a nejraději by ženskou zamkli doma. Chodíte spolu na zábavy, akce, ven...? Nebo jen sedíte doma? M8te každý svoje koníčky, kterým se věnujete?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 18:30

Jitko,dobrý den.Mám přítele,bezdětného,já děti ještě nemám ,ale znám několik případů,kde se takové ,žárlení, dělo.Nejde tak přímo o žárlení na Vás a děti - jako o žárlení na minulost,která Vás a Vaše děti spojuje - na to, co jste zažily,prožívaly - na život,který jste žila ,před , životem s Vašim nynějším přítelem.Žárlení na Vašeho bývalého druha a otce dětí.Poradila bych Vám snad jen to,že v přítomnosti Vašeho přítele budete s dětmi mluvit výhradně o tom, co se děje teď - v přítomné době,zmiňujte Vašeho přítele v nějaké souvislosti s událostmi ve Vašem současném životě,ptejte se ho i na názory a radu-pokud budete něco řešit,používejte obrat , my, ve smyslu já+přítel,jednoduše - mluvte o tom,co je teď.S dětmi můžete vzpomínat,ale v soukromí nebo při mailování nebo telefonování - i děti budou cítit,že teď je život tohle a Váš přítel k Vám patří.Pokud budou potřebovat radu,mohou si zvyknout na to,že jste na to dva a jste ochotni poradit a pomoci oba dva.


doplněno 12.07.16 08:53:

tyto rady platí v případě,pokud máte přítele ráda a chcete s ním setrvat ve společné domácnosti.Pokud máte pochyby - to je jiná věc.Předpokládám,že děti s vámi žijí ve spol.domácnosti a nejsou v péči bývalého manžela.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 11.07.16 19:11

Utíkejte od něj, jemu vadí, že si rozumíte bez něj, no bodejť by né. On chce pozornost na své straně, a za co, že jej máte ráda? Upravujete jídelníček, děcka mají menší a meší prostor pro sve blbnutí...Ukažte mu naposled co má rád a pryč od něj, jinak vás sežere.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.16 12:42
avatar

jj, žárlit se dá i na vlastní představy.

Jsou prý takoví, kteří neskousnou představu, že ona tam kdysi měla někoho jiného nebo že on ho kdysi měl v nějaké jiné. Obávám se, že jednoho takového máte doma.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 12.07.16 12:51

Podle toho jak to popisujete,tak možná žárlí právě proto že se nebavíte všichni společně. Vy si zalezete s dětmi do pokojíku a on se cítí odstrčený a mimo hlavní děj,jako by tam byl cizák. Pokud to není jejich otec(tak nějak jsem to vydedukoval z toho jak to píšete) tak i takjej zkuste brát mezi ně,žít jako rodina,jako by to byly jeho děti. Pak si myslím že to ustane,když bude vidět že mezi vás opravdu patří. Jinak je trošku klasika že otec nebo přítel,se s dospívajícím synem často neshodnou a hádají se,protože ze syna se najednou stává chlap a ne dítě,má svoje názory,svou pravdu jak by se měly věci dělat a neshody prostě občas vznikou,tomu těžko zabráníte

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.