Mojí dospívající dceru bolí břicho

Od: Datum: 09.07.16 20:48 odpovědí: 11 změna: 12.07.16 12:37

Dbrý den.Chtěla bych jsem se zeptat moji dospívající dcera(11let)pořád si stěžuje na bolení břicha(průjem nemá) nutkání ke zvracení(ale nezvrací)Moc toho nepojí.Nevím jak jí pomoci už jsem přemýšlela že zajdu sní k doktorce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.16 20:52
Pomůžete jí tím, že s ní půjdete k doktorovi.
Ohodnoceno: 5x

Datum: 09.07.16 20:53

Dobrý den. Jak dlouho dcera trpí bolestmi? Určitě s ní k doktoru zajděte, třeba i na pohotovost. Už má měsíčky? Někdy se u dospívajících děvčat toto objevuje před první menstruací. Ale ať jí prohlédne lékař, do břicha jí nikdo z nás nevidí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.07.16 21:07

měsíčky ještě nemá.taky mě to napadlo že to může být nějaká předzvěst.asi to bude nejlepší sní zajít.

Datum: 09.07.16 21:00

Tak přesně tak mi bylo, když jsem měla zánět slepáku. Operace byla na poslední chvíli, protože to nikoho nějak nenapadlo (bolelo mě celé břicho, ne jen ta strana) a asi tři dni jsme odkládali návštěvu lékaře. Byla jsem ve věku vaší dcery.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.07.16 21:10

to bude asi nejlepší zajít sní.jen mě je divné že jí to nebolí pořád.nechce ani chodit už ven.

Datum: 09.07.16 21:13

Mě to taky, myslím, nebolelo pořád; celkově to spíš vypadalo jako nějaká chřipka (slabost, na zvracení, pobolívání břicha).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.07.16 21:22

nebudu to odkládat a zajdu k doktorce.děkuji

Datum: 09.07.16 21:40

nechte dceru také odčervit. Například roup dětský může způsobit srůsty a ty potom pochopitelně bolí

Datum: 10.07.16 06:51

Často se stává, že dříve, než propukne angina, u děvčátek se projevuje bolest bříška. Jsou to nějaké uzliny nebo co. Takhle moji dcerku 2x odvezli s podezřením slepého střeva. Byla to začínající angina. Nemůže to byt tako u vaší malé?

Od: ruze®
Datum: 11.07.16 00:00

Nemá nějaké problémy ve škole? Šikana atd. mohlo by jít třeba o bolesti nervového původu? Nic se nesmí podcenit,ale k doktorovi určitě zajděte.

Datum: 12.07.16 12:37

Problémy ve škole nemá.Do školy chodí ráda a známky má dobréAle děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.