Za jak dlouho se muž zamiluje?

Od: Datum: 07.07.16 09:04 odpovědí: 9 změna: 07.07.16 12:38

Dobrý den,chci se zeptat za jak dlouhou dobu je muž schopný se zamilovat do ženy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.16 09:10
To je, jako by otázka zněla: za jak dlouho začne pršet.
Nelze přesně odpovědět. M.
doplněno 07.07.16 10:04: magdon - opravdu? Tak mrkněte z okna a řekněte kdy ;)
Jediný rozdíl je v tom, že pršet bude, někdy... (zitra, za hodinu, za měsíc), ale jak píše ladin, láska se nemusí dostavit nikdy.
doplněno 07.07.16 11:34: A nakonec se shodnem. Když se přestane okecávat a hledat rozdíly, zůstane mi jediná věta. Ta vaše: SAMOZŘEJMĚ TO NEJDE NA 100%. A to je ta podstata, to jsem přesně myslela přirovnáním k počasí. :)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.07.16 09:53

To bych nesrovnával. Déšť se dá s určitou pravděpodobností předpovědět.

doplněno 07.07.16 10:28:

72mona3 - Psal jsem "s určitou pravděpodobností". Samozřejmě to nejde na 100%. Když se například teď koukám z okna, je jasné (i když ne na 100%), že do 1/2 hodiny pršet nebude. Když zvážím všechny dostupné informace (např. vývoj počasí v posledních hodinách, artrózu v koleně, Internet...) a zkušenosti, dokážu to odhadnout i výrazně déle. Ovšem jestli se zamiluju do nové sousedky hned, jak jí potkám za dveřma, to fakt netuším. A v tom mi ani ten internet nepomůže (o artróze ani nemluvě :-D).

Datum: 07.07.16 09:11
Nejlepsi je laska na prvni pohled. Chlap musi zenu videt a rict si , tu krasnou zenu chcu!

Datum: 07.07.16 09:14

Od prvního pohledu až po nikdy.

Ohodnoceno: 9x

Od: dam®
Datum: 07.07.16 10:22

Zdravím, třeba i v momentě, kdy se poprvé potkají oči.

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 07.07.16 11:10

Dobrý den, já bych to rozdělil na chtíč (touhu) a lásku (zamilování se). Chtíč je okamžitý nebo žádný (ani ťuk). Láska může přijít až po tom chtíči, ale bez něho to bude složité a snad jen si to zdůvodnit rozumově (nebo ekonomicky). Zdravím!

doplněno 07.07.16 11:42:

Mám dojem, že lidé si často (a záměrně) pletou lásku a chtíč, resp. chtíči říkají láska, protože to lépe zní a vypadá - a proto je kolem nás tolik lásky a chtíče pomálu . Ovšem, uznávám, že pán večer u baru nemůže s neznámou slečnou hovořit o chtíči a musí mluvit o zamilování se do ní (tedy, pokud ten pán chce svého cíle / chtíče dosáhnout).

Od: maky®
Datum: 07.07.16 11:49

zažila jsem že okamžite, také jsem zažila až za sedm let kamarádství...nelze to předvídat

Datum: 07.07.16 11:59

jak kdy a jak do které. Někdy a do některé za vteřinu. Někdy jindy a do některé jiné třeba za týden, no a může se stát, že do nějaké další jiné nikdy.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.07.16 12:38

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.