Kempy v ČR

Od: Datum: 06.07.16 10:53 odpovědí: 6 změna: 06.07.16 16:36

Dobrý den, jsem v této oblasti úplný nováček. Jde mi o to, že chci vzít auto, stan a vyrazit jen tak na slepo někam po ČR. Ale netuším, jak je to s ubytováním v kempech, resp. obsazenost.

Představa je taková, dojet v podvečer k nějakému kempu (ten si umím najít na netu) a ubytovat se třeba jen na 1 nebo 2 noci.

Jde mi o to, že na webech kempů jde většinou rezervovat ubytování v chatkách atd. ale o stanech ani ň.

Tak by mě zajímaly zkušenosti cestovatelů, jak je to s volnými místy, když teď v červenci přijedu třeba ve středu k nějakému kempu, jestli budou mít místo (pro stan a 1 auto). Kvalitu kempu moc neřeším, potřebuji jen sprchu a místo pro stan, jestli je tam klid nebo zábava, to je mi úplně jedno. Nechci stanovat někde v lese nadivoko.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.16 12:23
avatar

Se stany právě nebývá nikdy problém, místa je dost. Přijedeš zeptáš se, zaplatíš, najdeš si místo a hotovo. ráno pobalíš, odhlásíš se a jedeš zase dále. Lehké.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tojejedno
Datum: 06.07.16 16:35

Díky, já s tím právě nemám vůbec zkušenosti, tak se radši ptám předem.

Datum: 06.07.16 13:13
avatar

Počet chatek, pokojů apod. ubytovacích zařízení je samozřejmě značně limitován a pokud si chce být člověk jistý musí si ubytování rezervovat. Naopak míst pro stany je spousta a dá se říci, že vždy se najde místo kam stan šoupnout, to tedy rezervovat třeba není. Jen přijede přihlásíte se a zaplatíte si dobu, kterou chcete v kempu strávit. Sprcha je buďto v ceně ubytování nebo se platí zvlášt v rámci nějakého automatu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tojejedno
Datum: 06.07.16 16:36

Díky. U těch chatek mi to je jasné, jen s těmi stany právě nevím jak to chodí, hlavně v sezóně.

Datum: 06.07.16 13:21
avatar

pokud máte tzv. chytrý telefon, existuje aplikace kempy v čr a sr, kde si můžete najít kempy a vyfiltrovat dle Vašich požadavků... Moc dobrá aplikace, používám ji.

HM

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tojejedno
Datum: 06.07.16 16:36

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.