Velké prostory

Od: Datum: 01.07.16 23:18 odpovědí: 2 změna: 02.07.16 13:16
Dobrý den, je tu někdo, kdo trpí strachem z velkých prostorů? Nemyslím agorafobii, spíš opak klaustrofobie. Chci vědět, že v tom nejsem sama.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.07.16 06:47
avatar

Dobrý den, pokud máte tuto fóbii, tak určitě nejste jediná a unikátní na světě. Takže, to vědomí, že v tom nejste sama, by Vás mohlo trochu uklidnit - vždy je to hned lepší, když člověk ví, že je jeho problém v číselníku diagnóz. Zdravím!

P.S. A vadí Vám pouze velké prostory prázdné nebo je-li tam i hodně lidí?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 13:16

Dobrý den,Majo,fobií je neuvěřitelné množství a někdy jsou to opravdu až kuriozní potíže,které znepříjemňují život.Fobie není ,obyčejný, strach,je to nemoc.Dá se celkem spolehlivě potlačit různými terapiemi,někdy i zcela vyléčit.Jedna žena např.přišla s tím,že ve 67 letech omdlela při příjezdu a přecházení na hradbě přehrady..fobie z ohromných staveb s množstvím vody/USA/ by se u ní nikdy neprojevila,pokud by toto místo nenavštívila. Bohužel,velkým prostorám se nevyhnete, doporučuji tedy návštěvu odborníka,který Vám jistě pomůže.Je zbytečné se z důvodu nepříjemného pocitu vyhýbat horám,výhledům do krajiny atd.Léčba je jednoduchá a pro Vás nezatěžující.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.